Konkurs je istekao.

Električar

Forma Ideale d.o.o.

Kragujevac

29.02.2020.

Električar

Kragujevac

Opis posla:

  • samostalno, u skladu sa stečenim stručnim sposobnostima, obavlja tekuće održavanje i zamenu: elektroinstalacija mašina i opreme, elektro uređaja, elektronskih komponenti, elektro ormana mašina, opreme i razvodnih ormana, obavlja probni rad mašina i opreme itd.
  • obavlja poslove čišćenja trafostanice pod neposrednim upravljanjem od strane ovlašćenog lica za izvođenje radova na visokonaponskoj mreži
  • periodično, prema planu održavanja obavlja čišćenje elektroormana mašina i opreme, kao i razvodnih elektroormana
  • preventivno kontroliše tekuće održavanje koje sprovode operateri na mašinama i opremi u toku rada i o tome izveštava šefa službe za održavanje
  • obavlja popravke na objektima poslodavca: ugradnja i šemiranje elektroinstalacije u objektima, korekcije i popravke postojeće elektro instalacije, zamena osigurača, svetiljki, nosača elektroelemenata, zaštitnih sklopki, ugradnja reflektora, novih sijaličnih mesta, elektro utikača, kao i bravarske radove, popravke sanitarnih čvorova, zaštitnih ograda, vrata, prozora, kapija, auto elektrike na kamionima i dostavnim vozilima i sl.
  • obavlja periodične preglede i učestvuje u godišnjem remontu kotlarnice i redovnom servisu kompresorske stanice
  • na dnevnom i periodičnom nivou obavlja kontrole i definisane probe sistema za dojavu požara, otprašivanja i agregatske stanice
  • podešava tehničko - tehnološke parametre opreme ili mašine, nakon obavljenih servisnih intervencijana ili remonta u skladu sa uputstvom za rukovanje i održavanje

Uslovi za prijavu:

  • minimum III stepen stručne spreme
  • iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Na osnovu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti (“Sl. glasnik RS”, br. 87/2018), Pravilnika o zaštiti podataka o ličnosti privrednog društva “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac i Politike privatnosti privrednog društva “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac, neophodno je da se kanditati prilikom slanja svojih prijava, na sajtu “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac - Oglasi za posao, informišu o načinu dostavljanja ličnih podataka u prijavama za posao.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih  koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti neće biti uzete u razmatranje.

Rok za konkurisanje: 29.02.2020.

    Kompanija Forma Ideale specijalizovana je za serijsku proizvodnju pločastog i tapaciranog nameštaja, prepoznatljivog na tržištu po svom savremenom dizajnu, funkcionalnim karakteristikama i odličnom odnosu cene i kvaliteta. Forma Ideale danas ima približno 1.800 zaposlenih i proizvodnju u dva pogona, u Kragujevcu i Majdanpeku. U radu se primenjuju najsavremeniji tehnološki procesi, poštuju zadati rokovi i prati visok standard kvaliteta gotovog proizvoda. Posvećen rad zaposlenih čine da kompanija…

    Direktan link do oglasa