Konkurs je istekao.

Elektro Inženjer za analizu i kontrolu mernih podataka

Lidac d.o.o.

Beograd, Bože Jankovića 52

21.04.2021.

LIDAC d.o.o. je regionalni lider u pružanju inovativnih usluga u pogledu održavanja i nege industrijskih baterija u okviru sistema besprekidnog napajanja. Porodična kompanija osnovana je 2014.godine. Implementirali smo potpuno nov model poslovanja na našem tržištu koji se odnosi na brigu i upravljanje skladištima električne energije odnosno akumulatorskim baterijama. Naše usluge i metode održavanja industrijskih baterija nalaze primenu u svim industrijama, sektorima koji koriste sisteme besprekidnog napajanja u obavljanju svojih delatnosti.

Znamo da naš poslovni uspeh kreiraju naši zaposleni. Upravo zbog toga naš zadatak je da zaposlimo, razvijemo i zadržimo najbolje talente kao i da stvorimo prijatno i podsticajno radno okruženje koje će zaposlene motivisati u svakodnevnom radu.

Naš tim želimo da pojačamo sa osobom na poziciji: Elektro inženjer za analizu i kontrolu mernih podataka.

Opis posla:

  • Razvoj tehnoloških postupaka električnih merenja i kontrole stanja stacionarnih olovnih, NiCd i Li-ion baterija
  • Kontrola rada operatera (servisera) kroz analizu podataka i rezultata merenja ispitanih baterija
  • Praćenje stručne literature i standarda iz oblasti EIEE
  • Kontrola kompletnosti i ispravnosti zapisnika o izvršenim radovima na baterijama
  • Prezentacija metoda rada LIDAC d.o.o. na održavanju stacionarnih baterija
  • Definisanje tehnoloških aktivnosti u cilju sagledavanja obima posla u novoj ponudi-usluge
  • Dijagnostika i izrada izveštaja o stanju baterija na osnovu merenja sa terena
  • Komunikacija sa operaterima (serviserima) i davanje instrukcija i upozorenja
  • Tehnička obrada potrebnih izveštaja, projekata i drugo
  • Istraživanja u cilju unapređenja usluga
  • Na osnovu planova rada (kvartalni, polugodišnji i godišnji) obezbeđuje potreban broj izvršioca i potrebnih uređaja i alata za uspešno izvršenje istih
  • Sagledava problematiku rada operatera i otklanja nedostatke i uvodi unapređenja u metode rada i prilagodljivosti uređaja i alata
  • Kontroliše tehnološku disciplinu u primeni propisanih standarda
  • Kontroliše rad svih tehničkih službi i preko zaduženih izvršioca obezbeđuje blagovremeno izvršenje postavljenih planova rada
  • Predlaže nabavku novih ili zamenu dotrajalih uređaja i alata
  • Brine o uslovima rada i bezbednosti na radu
  • Pravi plan godišnjih odmora

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – elektrotehnički inženjer
  • Radno iskustvo poželjno
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCad);
  • Poznavanje engleskog jezika (srednji i napredni nivo);
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač;
  • Odgovornost i samostalnost u radu;
  • Sistematičnost i sklonost timskom radu
  • Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV i opciono, motivaciono pismo.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    LIDAC DOO

    LIDAC doo je regionalni lider u pružanju  inovativnih usluga u pogledu održavanja i nege industrijskih baterija u okviru sistema besprekidnog napajanja. Porodična kompanija  osnovana je 2014.godine. Implementirali smo potpuno nov model poslovanja na našem tržištu koji se odnosi na brigu i upravljanje skladištima električne energije odnosno akumulatorskim baterijama.Naše usluge i metode održavanja industrijskih baterija nalaze primenu u svim industrijama, sektorima koji koriste sisteme…

    Direktan link do oglasa