Konkurs je istekao.

Elektro inženjer u tehničkoj pripremi

Minel Energy d.o.o.

Zrenjanin

26.12.2018.

Minel Energy d.o.o. (RANIJE MINEL FEPO AD) Zrenjanin se vraća na tradicionalna tržišta sa svojim proizvodima prepoznatljivim po kvalitetu i pouzdanosti.

Kompanija predstavlja uspešan broj stručnjaka sa velikim radnim iskustvom, kao i mladih željnih usavršavanja, koji zajedno čine energičan i ambiciozan tim.

Kako bi uspešno ostvarili ambiciozne planove razvoja proizvodnje i proširenja tržišta, tražimo motivisane i kvalifikovane kandidate da budu deo našeg tima na poziciji:

Mesto zaposlenja Zrenjanin, 1 izvršilac

Uslovi:

  • VII, VSS, dipl.inženjer elektrotehnike, smer energetika
  • Sa iskustvom ili bez radnog iskustva
  • Odlično znanje engleskog jezika, prednost je znanje ruskog ili nemačkog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Lične osobine: komunikativnost, odgovornost, tačnost, lična organizovanost, želja za radom i konstantnim usavršavanjem

Opis posla:

  • Na osnovu instrukcija, izrada proračuna za merne transformatore naponskog nivoa od 10 do 35kV
  • Definisanje novih konstruktivnih rešenja u cilju poboljšanja kvaliteta i racionalizacije
  • Izrađivanje specifikacija potrebnih proizvodnji
  • Tehnička podrška prodaji
  • Konstantno usavršavanje, učenje i praćenje najnovijih svetskih trendova u oblasti mernih transformatora

Ono što ćemo mi učiniti da Vaš učinak bude što bolji, a rad što prijatniji:

  • Pružićemo Vam stimulativno paket zarade i karijernog plana
  • Omogućiti Vam da sarađujete sa kolegama iz različitih timova i budete u prilici da proširujete svoja znanja
  • Truditi se da na najbolji način razvijemo nova znanja kroz Vaše edukacije i usavršavanja, kako u zemlji tako i u inostranstvu

Kompanija zaposlenima nudi zahtevnu ali stimulativnu sredinu, u kojoj se lični rezultati i doprinosi vrednuju i nagrađuju, kao i šansu za dalje stručno usavršavanje i napredovanje.

Vaš CV sa propratnim pismom možete poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 26.12.2018.

    • Pančevački put 36, Zrenjanin, Srbija
    • PIB: 100903600
    • Matični broj: 08000913

    Direktan link do oglasa