Konkurs je istekao.

Elektroinženjer - Automatičar

Sena d.o.o.

Kragujevac

31.03.2018.

Preduzeće za proizvodnju i promet rashladnih sistema Sena d.o.o.

raspisuje

KONKURS

za sledeće radno mesto:

Mesto rada: Kragujevac

Opis posla:

  • Izrada aplikativnih softvera i upravljanje sistemima i postrojenjima sa centralnim i distribuiranim sistemima upravljanja – PLC (u oblasti industrijske rashlade)
  • Projektovanje elektro instalacija u industrijskoj rashladi
  • Izrada pratećih proračuna elektro instalacija i tehničkih specifikacija
  • Podrška projektnom birou prilikom projektovanja rashladnih instalacija i opreme
  • Podrška prodajnom timu prilikom predstavljanja projekata i tehničkih rešenja
  • Tehnička podrška i praćenje proizvodnog procesa, montaže i izvođenja radova
  • Razvoj i primena novih proizvoda, procesa i tehnologija
  • Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom
  • Praćenje dinamike i kvaliteta izvedenih projekata

Uslovi:

  • Diploma elektroinženjera (master), smer automatika
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u struci
  • Poželjna licenca IKS 352 za odgovornog projektanta upravljanja elektromotornim pogonima – automatika, merenja i regulacija
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Rad na računaru (ACAD, MS Office…)
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije i iskustvo u upravljanju vozilom

Radnu biografiju poslati elektronskim putem ili na adresu:

SENA d.o.o.
Industrijska bb,
34000 Kragujevac.

Telefon za informacije: 034/301-575.

Rok za konkurisanje: 31.03.2018.

    Direktan link do oglasa