Konkurs je istekao.

Elektroinženjer kontaknte mreže

Elnos BL d.o.o.

Beograd

21.11.2019.

Kompanija Elnos BL d.o.o. iz Beograda raspisuje konkurs za prijem u radni odnos

1 izvršioca na poziciji
Beograd

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Završen elektrotehnički fakultet, VII1 stepen stručne spreme ili master, energetika
  • Radno iskustvo – bez iskustva ili sa iskustvom do 5 godina
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Lekarsko uverenje za rad na visini (pribaviće samo izabrani kandidat naknadno)
  • Poželjno položen stručni ispit
  • Posedovanje odgovarajućih licenci

Opis poslova:

  • Poslovi na rekonstrukciji stabilnih postrojenja kontaktnih mreža na tramvajskim i železničkim prugama, i na trafostanicama elektrovučnih postrojenja
  • Obavlja posao na gradilištu, terenu i u kancelariji
  • Izrada radnih procedura i tehničke dokumentacije, revizija tehničke dokumentacije, nostrifikacija tehničke dokumentacije
  • Priprema kompletnu dokumentaciju za gradilište prema važećim zakonima i internim procedurama
  • Komunicira i koordinira rad sa investitorom, partnerima i podizvođačima
  • Analizira rizike („risk review“) pre početka realizacije i tokom realizacije projekta i daje predloge za njihovo prevazilaženje i/ili minimiziranje
  • Izrada generalnih i detaljnih dinamičkih planova
  • Razrađuje projekat po fazama sa planiranjem potrebe za ljudskim i tehničkim resursima
  • Izrađuje organizacione šeme projekta uz imenovanje svih radnika i usaglašava sa planom rukovodioca divizije.
  • Kontroliše sprovođenje mera bezbednosti na radu
  • Sarađuje sa nadzornim organima, inspekcijskim službama i investitorom na terenu
  • Kontroliše vođenje kompletne tehničke i finansijske dokumentacije tokom realizacije projekta
  • Izrađuje privremene i okončane situacije i koordinira aktivnosti u vezi overe istih i izrade projekata izvedenog stanja.
  • Kompletira dokumentaciju za interno-tehnički pregled i tehnički pregled objekta prema važećim zakonima
  • Organizuje i rukovodi izvođenjem radova
  • Angažovanje na poslovima svih organizacionih jedinica inženjeringa prema potrebi, a prema nalogu Izvršnog direktora inženjeringa
  • Angažovanje na poslovima sektora sistemske prodaje, a prema nalogu Izvršnog direktora inženjeringa
  • Odgovoran za sprovođenje mera za zaštitu životne sredine
  • Kontrola izvođenja radova, planiranje rada (nedelјni, mesečni i godišnji plan) i izrada izveštaja o realizaciji istih
  • Rad na gradilištu, na terenu, u zatvorenom i otvorenom prostoru i rad na visini
  • Obavlja druge poslove po nalogu Zamenika direktora inženjeringa, Izvršnog direktora inženjeringa i Rukovodioca divizije

Rok za konkurisanje: 21.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Elnos Srbija d.o.o.

    Elnos Srbija je jedna od vodećih elektroenergetskih kompanija u Srbiji koja zapošljava više od 150 radnika. U 20 godina dugoj tradiciji poslovanja vredni timovi Elnos Srbije su realizovali mnogobrojne projekte rekonstrukcije, modernizacije i izgradnje objekata do 400 kV, koji su je svrstali u red vodećih eksperata u oblasti elektroenergetike. Elnos Srbija je jedan od najvećih resursnih centara Elnos Grupe, internacionalnog koncerna za elektroenergetiku koji posluje u 14 zemalja jugoistočne, centralne,…

    Direktan link do oglasa