Konkurs je istekao.

Elektroinženjer u proizvodnji

Coveris Rigid Serbia d.o.o.

Zrenjanin

17.07.2017.

Privredno društvo Coveris Rigid Serbia d.o.o. je osnovano 31.08.2006. godine i bavi se proizvodnjom plastične ambalaže. Naš proizvodni program čine čašice različitih dimenzija za mleko i mlečne proizvode (jogurt, pavlaka, mileram, krem sir), kao i kutije i poklopci (uglavnom za margarinsku industriju). Proizvodni program se stalno dopunjuje novim priozvodima, koji su u skladu sa zahtevima kupaca i tržišta, kao i najnovijim tehničkim rešenjima. Deo smo Coveris high performance packaging grupacije, koja je globalni lider u proizvodnji i distribuciji ambalaže i posvećuje posebnu pažnju na povećavanje bezbednosti, kvaliteta i upotrebne vrednosti proizvoda.

Raspisujemo oglas za radno mesto:

Zrenjanin

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, elektroinženjer
  • Minimum 5 godina radnog iskustva u struci
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Praćenje i elektro održavanje proizvodno tehnoloških linija i procesa
  • Predlaganje i učestvovanje u realizaciji rešenja za automatizaciju, električne instalacije i elektromotorne pogone
  • Praćenje razvoja novih tehnika i tehnologija i predlaganje rešenja u cilju poboljšanja produktivnosti
  • Obezbeđivanje sigurnosti, kvaliteta i optimalnog kapaciteta proizvodnih linija
  • Priprema potrebne dokumentacije za preventivno i tekuće održavanje mašina i učestvovanje u sprovođenju istih
  • Planiranje i nabavka materijala, alata, opreme potrebne za izvođenje elektro radova
  • Utvrđivanje i rešavanje svih elektro problema kako bi se uspešno održao kontinuirani proces proizvodnje
  • Učestvovanje u montaži opreme u domenu elektroinstalacija
  • Priprema zadataka i izdavanje naloga za izvršenje električaru-automatičaru

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i aktivnom okruženju, kompaniji koja svake godine raste i unapređuje svoje poslovne procedure, primenjuje najsavremenija tehnička i tehnološka rešenja u datom polju industrije i daje Vam priliku da se usavršavate i napredujete sa kompanijom

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa i zainteresovani ste za ovo radno mesto, molimo Vas da pošaljete biografiju i motivaciono pismo najkasnije do 17.07.2017. godine.

Napominjemo da će se sve prijave razmotriti u punoj poverljivosti, a da će samo kandidati koji uđu u uži izbor biti kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    COVERIS RIGID SERBIA DOO

    Privredno društvo Coveris Rigid Serbia doo je osnovano 31.08.2006. godine, radi obavljanja delatnosti proizvodnje plastične ambalaže. Deo proizvodnog programa su čaše različitih prečnika i veličina za mleko i mlečne proizvode (jogurt, pavlaka, mileram), kao i kutije i poklopci (uglavnom za margarinsku industriju). Proizvodni program se stalno dopunjuje novim priozvodima, koji su u skladu sa zahtevima kupaca i tržišta, kao i najnovijim tehničkim rešenjima. Privredno društvo Coveris Rigid Serbia zahvaljujući…

    Direktan link do oglasa