Konkurs je istekao.

Elektroinženjer u službi održavanja

Albus a.d.

Novi Sad

30.08.2018.

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji ALBUS NOVI SAD, koja ima dugu tradiciju i jedna je od najpoznatijih na domaćem tržištu u segmentu kućne hemije i kozmetike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za sledeće radno mesto:

- Radno mesto: Novi Sad -

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (elektrotehnički fakultet)
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u struci
  • Znanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Opis posla:

  • Odgovoran da organizuje, usmerava i koordinira radom elektro održavanja
  • Odgovoran da organizuje i kontroliše rad u grupi tehničke pripreme pri nabavci rezervnih delova, nove opreme i ostalog materijala za tekuće elektro-održavanje
  • U saradnji sa službom nabavke i finansijskim sektorom, organizuje praćenje i blagovremeno otklanjanje elektro kvarova na postrojenjima
  • Organizuje i planira pripremne radove za godišnji remont električnih postrojenja i opreme
  • Kontaktira i organizuje izvođenje stručnih radova specijalizovanih firmi, za pojedine vrste poslova
  • Uporedo sa remontima na svim elektro uređajima obaveza inženjera je da ažurira matične kartone sa urednim datumom i spiskom izvršenih radova
  • Pruža pomoć pri nabavci rezervnih delova, nove opreme i ostalog materijala za tekuće održavanje
  • Prikuplja informacije i tehničke podatke potrebene za rešavanje stručnih problema, predlaže rešenja, izrađuje skice, šeme, analize i projektno-tehničku dokumentaciju, učestvuje u svim fazama izrade projektno-tehničke dokumentacije, izrade projektnih zadataka vezano za i procesnu opremu
  • Stara se o primeni uvedenog sistema menadžmenta kvalitetom kao i vođenju potrebne dokumentacije sistema menadžmenta kvaliteta

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 30.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa