Konkurs je istekao.

Elektrotehničar

Elitas d.o.o.

Beograd

27.04.2019.

www.elitas-belgrade.com

Zbog povećanja obima posla tražimo dinamične, samoorganizovane i visokomotivisane kandidate za rad na radnom mestu:

2 izvršioca, Beograd

Opis posla:

  • Izrada i sklapanje elektrosklopova u pogonu
  • Montaža, održavanje i servis na terenu

Opšti i posebni uslovi za rad na radnom mestu:

  • SSS, elektrotehnička škola
  • Radno iskustvo u struci minimum 2 godine
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Psiho-fizička sposobnost za rad na terenu

Beneficije:

  • Rad u afirmisanoj kompaniji
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Dinamičan i raznovrstan posao
  • Stabilnost poslovanja i redovna zarada
  • Mogućnost zarade po učinku i za dodatno zalaganje
  • Topli obrok, naknada za rad na terenu, naknada za prevoz
  • Rad 5 dana u nedelji
  • Prekovremeni rad po potrebi, plaćen uvećano
  • Obuka za rad obezbeđena

Odgovornosti:

  • Realizacija posla u zadatom kvalitetu i rokovima
  • Primena mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Ispunjavanje zahteva zakonskih i internih propisa i procedura
  • Poštovanje i očuvanje ugleda poslodavca

Konkurs je otvoren do 27.04.2019.

 Konkuriše se preko Infostud platforme. Priložiti Radnu biografiju na srpskom jeziku.

    Konkurs je istekao.

    Elitas d.o.o. Beograd

    ELITAS d.o.o. se bavi kompletnim spoljašnjim i unutrašnjim reklamnim i informativnim opremanjem (brendiranjem) objekata, kao što su lanci benzinskih stanica, banaka, marketa i drugih. Dizajn, projektovanje, pribavljanje dozvola, proizvodnja, montaža, servis i održavanje svih vrsta reklama i informativnih oznaka su naša osnovna delatnost. Proizvodnja i montaža Led ekrana LCD ekrana i Digital signage - veliki formati i projekti po želji kupaca. Vecina naših aktivnosti odvija se u Srbiji, ali smo prisutni…

    Direktan link do oglasa