Konkurs je istekao.

Értékesítési asszisztens

Robotica One

Senta, Subotica

12.02.2020.

ugovor puno radno vreme

A Robotica BF Kft. a több mint 80 éves Tisza Cipő Csoport tagjaként vajdasági csapatába:

Értékesítési asszisztenst

keres.

Zenta, Szabadka

Ha megnyerően kommunikálsz, szereted a kihívásokat és szeretsz önállóan dolgozni, ráadásul nem okoz gondot a szóbeli kapcsolatteremtés és szívesen lennél egy fiatalos, rugalmas csapat tagja, akkor Téged keresünk!

Feladatok:

  • a vállalat szolgáltatásainak értékesítése
  • kimenő és bejövő hívások lebonyolítása
  • új ügyfelek felkutatása, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • tájékoztató anyagok kiküldése
  • időpontok egyeztetése
  • napi riportálás, munkavégzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Elvárás:

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • tanulékonyság, motiváltság
  • felsőfokú magyar nyelvtudás
  • kommunikációs területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • proaktív, önálló munkavégzés
  • adminisztrációs, számítógépes felhasználói ismeretek

Jelentkezési határidő: 12.02.2020.

    • Novosadski Put 7., Senta, Srbija
    • PIB: 110168042
    • Matični broj: 21309745
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?