Konkurs je istekao.

Farmaceutski predstavnik

Medipel Balkan d.o.o.

Novi Sad, Kragujevac

28.02.2018.

Farmaceutska kompanija koja se bavi prodajom farmaceutskih proizvoda, koji pomažu u povećanju kvaliteta života. Da bismo ispunili našu misiju, potrebnu su nam najbolji od vas. Imamo dinamično okruženje, potencijal za lični i profesionalni razvoj.

Potrebni su nam kandidati za poziciju:

u sledećim regionima: Novi Sad (Vojvodina), Kragujevac i okolina

Uslovi:

  • Minimalno srednje obrazovanje (IV stepen)
  • Analitičke i poslovne veštine
  • Obrada analize, obrada rezultata, redovni izveštaj nadređenom
  • Veštine komunikacije i prezentacije
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač

Nudimo:

  • Prostor za realizaciju svoje karijere
  • Redovna obuka neophodnih znanja i veština
  • Finansijska nagrada sa direktnom vezom ispunjenja plana
  • Više dana godišnjeg odmora

Opis posla:

  • Implementacija strategije marketinga i prodaje u dodeljenom regionu
  • Odgovornost za prodaju proizvoda u skladu sa budžetom
  • Promovisanje pozicioniranja na tržištu
  • Promovisanje strategije i vizije kompanije
  • Predstavljanje kompanije u cilju podrške njenom razvoju i pozitivnom imidžu

Informacije o proceduri izbora:

Hvala unapred svim kandidatima, ali u slučaju velikog broja aplikacija, mi ćemo kontaktirati samo one koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj upit uz CV i fotografiju elektronskim putem do 28.02.2018.

Radujemo se susretu s vаmа.

    • Fruškogorska 6/43, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110180165
    • Matični broj: 21312169

    Direktan link do oglasa