Konkurs je istekao.

Farmaceutski tehničar

Pharma plus SR Apoteka

Subotica

05.01.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Apoteka Pharma Plus u centru grada kod hotela Patria na uglu Nušićeve i Nazorove ulice, Vladimira Nazora 3, Subotica traži:

Farmaceutskog tehničara

Subotica

Opis posla:

  • Rad u apoteci na neodređeno vreme

Uslovi:

  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Položen stručni ispit
  • Odgovornost, sistematičnost i tačnost
  • Preciznost i posvećenost u obavljanju svakodnevnih zadataka
  • Ljubaznost i kolegijalnost

Radno vreme apoteke:

  • Od ponedeljka do petka od 08h do 20h
  • Subotom od 08h do 15h
  • Nedeljom i državnim praznicima ne radi

Kontakt telefoni su: 063-236-603, 024-554-482.

Rok za konkurisanje: 05.01.2019.

    • Vladimira Nazora 3., Subotica, Srbija
    • PIB: 103534072
    • Matični broj: 56658548

    Direktan link do oglasa