Konkurs je istekao.

Finansijski direktor

Monus

Beograd

31.10.2019.

Ukoliko Vas zanima rad u kompaniji MONUS d.o.o. koja se razvija i napreduje, a ujedno zna da ceni predanost poslu, lojalne i vredne radnike, biće nam zadovoljstvo da razmotrimo Vašu prijavu za sledeće radno mesto:

FINANSIJSKI DIREKTOR

Radno mesto: Beograd

Opis posla:

  • Organizuje poslove u sektoru finansija i kontroliše izvršenje
  • Prati i kontroliše prilive i odlive sredstava na dinarskim i deviznim računima radi obezbeđenja likvidnosti preduzeća
  • Učestvuje u izradi plana rada preduzeća
  • Prati planove proizvodnje i poslovanja u celini u funkciji blagovremenog obezbeđenja finansijskih sredstava
  • Prati i kontroliše kreditnu i druge vrste zaduženosti preduzeća, kao i data sredstva obezbeđenja
  • Prati i kontroliše sve vidove ulaganja sredstava, kao i primljena sredstva obezbeđenja
  • Vrši kontrolu ugovora o kupoprodaji, kreditima, garancijama, jemstvu, sa domaćim i inopartnerima
  • Za sve važnije transakcije, preuzima komunikaciju sa bankama, poslovnim partnerima, poreskom upravom, upravom carina i Ministarstvima
  • Prati propise, daje instrukcije i obezbeđuje zakonitost u poslovanju
  • Prati i kontroliše dokumentaciju od proizvodnje, službe nabavke i prodaje do finansija i knjigovodstva u funkciji obezbeđenja verodostojnih i ispravnih dokumenata, na osnovu kojih se može blagovremeno izvršiti plaćanje i naplata, kao i obračun PDV – a
  • Zastupa društvo pred svakom vrstom kontrole zajedno sa šefom knjigovodstva
  • Prati i koordinira finansijsko poslovanje zavisnih preduzeća

Uslovi:

  • VII – 1 stepen stručne spreme (ekonomski fakultet, FON)
  • minimum 5 godina radnog iskustva na rukovodećim pozicijama
  • poznavanje rada na računaru
  • znanje engleskog jezika

Budući zaposleni dolazi u sredinu koja:

  • Timskim radom u dinamičnom okruženju razvija ljudske potencijale

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 31.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa