Konkurs je istekao.

Finansijski knjigovođa

Tira d.o.o.

Šimanovci

Adrese mesta rada

  • Simanovci, Prhovacka 165

22.10.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis posla:

-          Finansijsko knjigovodstvo

-          Obračun PDV-a i izrada poreskih prijava

-          Knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena

-          Sastavljanje finansijskih izveštaja i poreskog bilansa

-          Izrada mesečnih i kvartalnih izveštaja, analiza poslovanja

-          Obračun zarada

-          Koordinacija sa ostalim odelenjima u kompaniji

Uslovi:

-          VŠS ili VSS ekonomskog smera

-          Minimum 5 godina radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima

-          Znanje rada na računaru i poznavanje knjigovodstvenih programa

-          Poželjno je poznavanje proizvodnje, maloprodajnog i veleprodajnog knjigovodstva

-          Poznavanje aktuelnih knjigovodstvenih i poreskih propisa

-          Odgovornost i organizovanost u poslu

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu, molimo da nam pošaljete Vašu biografiju elektronskim putem.

Konkurs je istekao.

Tira UL: Prhovacka 165 Simanovci

  • Prhovacka 165, Šimanovci, Srbija
  • PIB: 106296352
  • Matični broj: 20572892

Direktan link do oglasa