Konkurs je istekao.

Finansijski kontrolor za biznis podršku

VIP Security d.o.o.

Beograd

07.03.2020.

 Potreban nam je:

Beograd

Opis posla:

  • Priprema razumljive, tačne i pravovremene analize i izveštaje, sa fokusom na svoj delokrug rada
  • Priprema i koordinira planiranje troškova rada na nivou kompanije, kao i mesečno i periodično praćenje i izveštavanje sa ciljem postizanja finansijskih rezultata kompanije
  • Koordinira i učestvuje u izradi biznis plana, mesečnih finansijskih izveštaja, konsolidovanih mesečnih finansijskih izveštaja
  • Obrađuje i priprema analize i redovno izveštava o kapitalnim ulaganjima, razume i komunicira razlike između proračuna, investicione analize, tendera i planova uz relevantne komentare i uvide
  • Kreira detaljni akcioni plan koji identifikuje aktivnosti i vremenske odrednice koje omogućuju uspešnost projekta
  • Preuzima inicijativu u analiziranju bruto profita, odnosno prodaje, fokusirajući se na izvođenje zaključaka iz trendova, sa ciljem pružanja kvalitetnog inputa za donošenje poslovnih odluka
  • Učestvuje i prati finansijski rezultat portfolija, identifikuje potencijalne indikatore obezvređivanja i definiše akcioni plan sa odgovornim licem
  • Predlaže nove vrste izveštaja i predmete analiza
  • Analizira, projekciju ugovorenih poslova i praćenje realizacije

Kvalifikacije/Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme odnosno studije prvog ili drugog stepena obrazovanja
  • Minimum godinu dana relevantnog radnog iskustva
  • Neophodno poznavanje MS Office
  • Analitičnost, komunikativnost, timski rad

Rok za konkurisanje: 07.03.2020.

    Kompanija VIP Security je osnovana 2005.godine. Uspešno posluje na tržistu Beograda i celoj teritoriji Srbije u uslugama privatnog obezbeđenja. Fizičko tehničko obezbeđenje objekata vrši nadzor, kontrolu i štiti lica i imovinu klijenata. Obezbeđujemo objekte od velikog značaja, državne institucije kao i privatne kompanije.

    Direktan link do oglasa