Konkurs je istekao.

Finansijski kontrolor

Avala Ada d.o.o.

Beograd

28.03.2017.

Kappa Star Group (www.kappastar.com)  je proizvodno orijentisana holding kompanija, koju čini 5 članica: Fabrika biskvita Jaffa d.o.o. Crvenka, Fabrika ambalaže Avala Ada, Fabrika kartona Umka, Fabrika hartije Beograd I  Papir servis FHB.  Članice Kappa Star Grupe svrstavaju se u vodeće proizvođače u okviru delatnosti u kojima posluju. Uspeh Kappa Star Grupe, od njenog osnivanja do danas, zasnovan je na posvećenosti proizvodnji, usmerenosti ka potrebama kupaca, stalnom ulaganju u savremenu opremu za proizvodnju, razvoju kadrova kao i na bogatom iskustvu i predanom radu preko 1700 zaposlenih.

Iskoristite ovu priliku i pridružite nam se - tražimo iskusne, ambiciozne i vredne kandidate za poziciju.

Finansijski kontrolor/ Avala ada

(lokacija Karaburma)

Zaduženja:

  • Definisanje metodologije, iniciranje i predlaganje mera za unapređenje sistema izveštavanja
  • Kontrola i tumačenje finansijskih podataka neophodnih za donošenje strateških i operativnih odluka menadžmenta
  • Kontinuirana analiza troškova (realizacija vs. budžet, forecast, trendovi, uzroci odstupanja...)
  • Organizacija i kontrola procesa prikupljanja podataka za izradu budžeta i planova
  • Izrada izveštaja i kalkulacija u skladu sa zahtevima menadžmenta
  • Predlaganje i uvođenje mera i sistema izveštavanja i kontrole troškova kompanije
  • Organizacija, prikupljanje, analiza i tumačenje relevantnih informacija iz makroekonomskog okruženja, lokalnog i regionalnog tržišta, koji mogu imati značajan uticaj na razvoj i poslovanje

 Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja, 3 god iskustva na sličnim poslovima
  • Poznavanje domaćih i međunarodnih ekonomskih standarda
  • Poznavanje kompleksnih finansijskih analiza
  • Napredno korišćenje MS Office paketa

Poželjne karakteristike:

  • Proaktivnost u radu i orijentisanost na rezultat
  • Istrajnost u predanost u poslovnom okruženju
  • Analitičnost i sistematičnost u radu

Nudimo Vam rad u dinamičnom i zahtevnom okruženju, sa prilikama za lični razvoj i napredovanje.

Rok za konkurisanje: 28.03.2017.

    Konkurs je istekao.

    Smurfit Kappa Avala Ada d.o.o.

    Smurfit Kappa Avala Ada doo Beograd je osnovana 1938. godine, kao privatna firma pod nazivom "Zanatska radionica Ilić-Čuturilo". Preduzeće se 1965. godine, nakon pripajanja preduzeća "Beogradska kartonaža" sa dva pogona, seli u novi objekat na Vilinim vodama i dobija novi naziv - Fabrika talasastog kartona, kartonske i papirne ambalaže "Avala", skraćeno - Kartonka "Avala". Od 2003. do 2018. godine fabrika je bila jedna od članica Kappa Star Ltd grupacije, a u januaru 2019. godine postala je članica…

    Direktan link do oglasa