Konkurs je istekao.

Finansijski referent

Bigz Office Group d.o.o.

Beograd

29.01.2020.

BIGZ OFFICE GROUP d.o.o. Beograd jedan od vodećih distributera kancelarijskog materijala i poklon programa.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti oglašavamo radno mesto u Beogradu:

FINANSIJSKI REFERENT

OPIS POSLA:

  • kompletna komunikacija sa bankama vezano za kreditne i nekreditne proizvode
  • priprema i podnošenje zahteva za odobrenje kreditnih linija i linija za garancije
  • praćenje obaveza po garancijama, kreditnim linijama, kao i rokovima važenja
  • obavljanje platnog prometa-plaćanje u zemlji i inostranstvu

NUDIMO:

  • siguran posao i redovnu platu
  • mentorstvo pri uvođenju u posao uz samostalnost u radu
  • rad u dinamičnom okruženju
  • priliku za lični i profesionalni razvoj

USLOVI:

  • VII stepen stručne spreme
  • poznavanje rada na računaru /MS OFFICE/
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • poželjno poznavanje engleskog jezika

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za izazov i dinamiku ovog radnog mesta, molimo Vas da Vaš CV sa fotografijom pošaljete elektronskim putem.

Rok za konkurisanje je 29.01.2020. godine.

    • Beograd-Zvezdara, Miloša Savkovića br. 4-6, Beograd, Srbija
    • PIB: 106635732
    • Matični broj: 20649470

    Direktan link do oglasa