Konkurs je istekao.

Front-end Developer

Zlatiborac d.o.o.

Beograd

24.10.2018.

Zlatiborac d.o.o. Beograd
Mojkovačka 58
11136 Beograd

raspisuje konkurs za radno mesto:

Mesto rada: Beograd, Mojkovačka 58
Broj izvršilaca: 1

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (govorna i pisana komunikacija)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, responsive web development-a
  • Poznavanje RESTful API rada
  • Poznavanje Bootstrap framework-a
  • Poznavanje sistema kontrole verzija koda (git, svn)
  • Poznavanje programa za obradu fotografije (Photoshop…)

Opis poslova:

  • Izgradnja performansi, produktivnih funkcija i održavanje softverskih rešenja
  • Analiza komponenti i sistema uzimajući u obzir sveobuhvatno korisničko iskustvo
  • Razvoj, održavanje, dokumentovanje i testiranje delova ili celih softverskih rešenja
  • Analiza zahteva, specifikacija i dizajna novih ili već razvijenih sistema
  • Dizajn usmerenih softverskih rešenja za korisnike u oblasti upravljanja lancem snabdevanja, planiranja proizvodnje, analitike i logistike
  • Razvoj prototipa za nova rešenja, kao i nadogradnja postojećeg softvera
  • Istraživanje novih tehnologija za buduću upotrebu
  • Podučavanje saradnika iz Vaših stručnih oblasti
  • Saradnja sa programerima i dizajnerima

Profil kandidata:

  • Sistematična, precizna i komunikativna osoba
  • Izražena preduzimljivost, analitičnost, tačnost i pravovremeno delovanje
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Proaktivnost u zadacima i unapređenju procesa
  • Timski duh i spremnost na saradnju
  • Profesionalni pristup, lojalnost i posvećenost poslu
  • Osoba sa izraženim pregovaračkim i prezentacionim veštinama
  • Pozitivan pristup dodatnim zadacima

Zainteresovani kandidati mogu konkurisati popunjavanjem formulara na sajtu infostud.com.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 24.10.2018.

    Kompanija „Zlatiborac“ je osnovana 1992. godine, sa idejom da se kroz neprekidnu modernizaciju i primenu savremenih tehnologija, zadrži tradicionalan koncept proizvodnje zlatiborskih suvomesnatih proizvoda. Specifičnost regije i klimatskih uslova sela Mačkat, prirodan proces sušenja mesa na bukovom drvetu, uz primenu jedinstvene recepture, doprineli su da se „Zlatiborac“ izdvoji na tržištu, ne samo Srbije i zemalja u okruženju, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije, već i na inostranim tržištima,…

    Direktan link do oglasa