Konkurs je istekao.

Frontend / Web Developer

IN Solutions d.o.o.

Inđija

28.12.2018.

Mlada i perspektivna kompanija za razvoj softverskih rešenja i integraciju 3rd‐party softvera IN Solutions d.o.o.

Raspisuje konkurs za:

(1 radno mesto)
Mesto rada: Inđija

Opis posla:

  • Razvoj novih web aplikacija
  • Održavanje postojećih web aplikacija
  • Rad na integracijama 3rd‐party softverskih rešenja

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (ili relevantno znanje i iskustvo)
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na gore navedenim poslovima
  • Odlično poznavanje HTML5, CSS, Java Script‐a
  • Poznavanje i iskustvo Web Service‐a (RESTFul, SOAP, WCF…)
  • Iskustvo u radu sa XML and JSON podacima
  • Iskustvo u UI/UX dizajn‐u
  • Poznavanje Microsoft SQL baze podataka i T‐SQL je prednost
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Znanje italijanskog jezika je prednost
  • Razvijene organizacione sposobnosti, komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • Ažurnost i posvećenost poslu
  • Spremnost na radnu dinamiku i stalno stručno usavršavanje

Mi nudimo:

  • Stalno zaposlenje u mladoj, uspešnoj i ambicioznoj softverskoj firmi
  • Sigurne i konkurentne finansijske uslove
  • Rad u pozitivnom, perspektivnom timu i dinamičnom okruženju
  • Rad u prijatnom ambijentu
  • Rad na projektima sa ino‐partnerima
  • Rad sa modernim tehnologijama, alatima i okruženjima
  • Profesionalno i lično usavršavanje uz izvrstan inženjerski tim

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 28.12.2018.

    IN Solutions doo je mlada i ambiciozna kompanija koja se bavi izradom softvera i integracijom 3rd-party softverskih rešenja. Naš trenutni fokus je na softveru za sportsko kladjenje, kazino igre i online igre na sreću. Prvenstveno radimo za ino tržiste i imamo klijente iz nekoliko zemalja.

    Direktan link do oglasa