Konkurs je istekao.

Geometar - geodeta na gradilištu u niskogradnji

DIS Niskogradnja d.o.o

Ruma - Irig - prevoz ili smeštaj obezbeđeni

28.06.2023.

Kompanija »DIS NISKOGRADNJA DOO« osnovana je 1993. godine i od tada razvijajući poslovne aktivnosti na prostoru naše zemlje beleži kontinuirani rast. U okviru svoje osnovne delatnosti bavi se izgradnjom hidrotehničkih objekata i infrastrukturnih objekata – saobraćajnica i železnica. Naš tim pokreću zaposleni, zato i tražimo ljude  koji će zajedno sa nama uložiti trud za zajednički razvoj i napredak. Ugovoreni su novi projekti i zato oglašavamo potrebu za novim licima na radnom mestu:

GEOMETAR - GEODETA na gradilištu u niskogradnji

Mesto rada:

  • Na teritoriji opštine Ruma-Irig;
  • Po potrebi i u drugim opštinama na teritoriji Republike Srbije;
  • Prevoz ili smeštaj obezbeđeni.

Opis posla:

  • Rad na gradilištu;
  • Rada na računaru kao i geodetskim instrumentima;
  • Samostalna priprema i obrada podatka za rad.

Uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema iz oblasti geodezije;
  • Poželjno aktivno radno iskustvo na istim poslovima;
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova;
  • Poznavanje rada na računaru, rada sa totalnom stanicom i GPS-om - inženjerska geodezija;
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika, aktivna komunikacija;
  • Dobre organizacione i komunikativne veštine.

Očekujemo:

  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza;
  • Brzo rešavanje zadataka;
  • Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva;
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama.

Nudimo:

  • Zaradu koja prati Vaše zalaganje i rezultate;
  • Dugoročnu saradnju;
  • Rad u uspešnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem i ambicijama.

Ukoliko sebe vidite u našem timu, pošaljite nam svoju biografiju.

Pozivamo Vas da postanete deo našeg tima!

NAPOMENA:

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak: da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti da bude kontaktiran u period od godinu dana ukoliko se ukaže prilika za angažovanjem na istom ili sličnom radnom mestu.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

    • Ul.Sindjelićeva br.46/4/II, Valjevo, Srbija
    • PIB: 101902692
    • Matični broj: 06599303

    Direktan link do oglasa