Konkurs je istekao.

Gipsar - moler

Gips Design

Beograd

24.08.2018.

Firma Gips Design d.o.o., Radnička 63, Beograd, usled povećanja obima posla hitno raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

1 izvršilac na teritoriji Beograda

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Minimum srednji stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na molersko – gipsarskim poslovima
  • Obavezna vozačka dozvola, aktivan vozač
  • Pedantnost u radu, pažljivost i odgovornost

Opis posla:

  • Rad na terenu
  • Rad u smenama

Garantujemo:

  • Redovnu isplatu zarade
  • Stalni radni odnos

Rok za konkurisanje: 24.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    Gips Design

    Nekoliko godina je bilo dovoljno da se na tržištu pozicioniramo kao jedna od najozbiljnijih izvođačkih firmi u oblasti suvo-montažnih radova. Od osnivanja 2010. godine kao preduzetnička radnja ubrzo smo prepoznali potrebu tržišta i fokusirali se na gipsarsko-molerske radove sa elementima rasvete kao dekorativnog elementa i to sve objedinili sa ličnim interesovanjem, znanjem i zalaganjem. Sve to nam je omogućilo da danas pored izvođenja radova na svim većim objektima u zemlji učestvujemo…

    Direktan link do oglasa