Konkurs je istekao.

Glavni frigomehaničar

ETG Grupa d.o.o.

Podgorica (Crna Gora)

23.11.2017.

ETG Grupa d.o.o. je renomirana kompanija koja posluje u Crnoj Gori i Srbiji, a koja se bavi projektovanjem, inženjeringom i izgradnjom objekata različite namene, sa posebnim naglaskom na energetski efikasna rešenja.

Zahvaljujući jasnoj viziji i ulaganju u stručnost i razvoj, ETG Grupa se danas može pohvaliti dugačkom referenc listom značajnih projekata, kako za Crnu Goru tako i za čitavu regiju, i predstaviti se kao jedan od najznačajnijih domaćih učesnika u projektima izgradnje hotela, vila, stambenih kompleksa, resort-a i mnogih drugih objekata u okviru najznačajnijih investicija u jadranskom regionu.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

GLAVNI FRIGOMEHANIČAR

1 izvršilac, Podgorica

Uslovi:

  • Potrebni uslovi: SSS, srednja stručna sprema - III stepen;
  • Radno iskustvo: 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Opis poslova:

  • Samostalno obavlja poslove na terenu i u radionici na montaži i demontaži uređaja;
  • Samostalno radi na montaži i puštanju u rad svih vrsta termotehničkih instalacija;
  • Samostalno održava i popravlja sve vrste termotehničkih instalacija u domenu svoje specijalnosti;
  • Vrši pražnjenje i punjenje sistema klimatizacije sa rashladnom tečnošću;
  • Sarađuje sa radnicima drugih specijalnosti na održavanju termotehničkih instalacija;
  • Na terenu nakon obavljene intervencije piše zapisnik i izdaje račun klijentu;
  • Vodi računa o utrošku materijala i rezervnih djelova;
  • Vodi računa o čistoći radne sredine i mjerama HTZ;
  • Vodi računa o povjerenom alatu i drugoj opremi;
  • Obavlja obuke i edukacije;
  • Radi druge poslove po nalogu rukovodioca servisa.

Šta nudimo:

  • Dobar i motivisan tim i kreativnu sredinu u kojoj ćete raditi;
  • Obuku i edukaciju za razvoj vaše karijere;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad na najreferentnijim objektima u regionu.

Rok za konkurisanje: 23.11.2017.

    • Ul. 8. Marta br. 36, Crna Gora

    Direktan link do oglasa