Konkurs je istekao.

Glavni knjigovođa za izradu bilansa

Vimport d.o.o.

Beograd

27.12.2019.

Vimport d.o.o. je proizvođač FOX i Stella televizora i ekskluzivni uvoznik i distributer FOX Electronics proizvodnog asortimana. Uspešno poslujemo već 18 godina i jedna smo od vodećih kompanija u oblasti potrošačke elektronike. Usled ubrzanog tempa razvoja i proširenja obima posla, a u cilju unapređenja poslovanja - tražimo odgovornog i obrazovanog saradnika željnog dokazivanja i poslovnih izazova koji bi da se profesionalno usavršava i svojim radom i znanjem napreduje zajedno sa našom kompanijom, za poziciju:

Beograd

Opis poslova:

  • Nadzor i kontrola ispravnosti kompletne dokumentacije pre knjiženja
  • Pravovremeno, tačno kontiranje, kontrola knjiženja svih poslovnih promena na kontima glavne knjige, u skladu sa zakonskom regulativom
  • Kontrola bruto bilansa dnevno, mesečno, godišnje
  • Provera i usklađenje konta glavne knjige sa pomoćnim knjigama i ostalim evidencijama
  • Nadzor, provera izveštaja pogonskog knjigovodstva proizvodnje (materijal, normativi, radni nalozi, gotovi proizvodi, robno knjigovodstvo i ostale pomoćne evidencije) i provera knjiženja u glavnu knjigu
  • Kontrola stanja zaliha, usklađenje sa glavnom knjigom
  • Odgovornost za pravilan obračun PDV, blagovremeno plaćanje PDV, blagovremeno elektronsko dostavljanje PPPDV prijave u Poresku upravu
  • Izrada finansijskih izveštaja. Odgovornost za tačnost i pravilnost finansijskih izveštaja. Blagovremeno dostavljanje finansijskog izveštaja, kao i poreskog bilansa
  • Rad sa revizorom na reviziji finansijskih izveštaja – završnog računa
  • Obračun zarada i drugih naknada, blagovremeno plaćanje javih prihoda i dostavljanje obračuna Poreskoj upravi i drugim instancama
  • Praćenje usklađenosti stanja analitičkih kartica kupaca i dobavljača
  • Provera komitenata (ispravnost podataka i sistem pdv)
  • Poznavanje i praćenje zakonskih propisa, blagovremena primena izmena zakonske regulative u radu, kao i poznavanje MRS i MSFI i njihova primena u radu
  • Praćenje rokova za plaćanje javnih prihoda, izrada raznih izveštaja i blagovremeno dostavljanje izveštaja i prijava nadležnim instancama, te saradnja sa istim

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, završen ekonomski fakultet – smer računovodstvo i revizija
  • Radno iskustvo 10 godina na poslovima u računovodstvu, samostalnost u izradi bilansa i pdv obračuna
  • Poznavanje propisa iz oblasti poreza i računovodstva
  • Aktivno korišćenje MS Office
  • Tačnost, organizovanost, preciznost u radu, izvršenje zadataka u roku
  • Probni rad obavezan

KONTAKTIRATI ĆEMO SAMO KANDIDATE KOJI UĐU U UŽI IZBOR

Naša kompanija može da Vam ponudi:

  • Stimulativnu zaradu
  • Rad u perspektivnoj kompaniji, u stručnom i profesionalnom timu
  • Pozitivno radno okruženje, mogućnost kontinuiranog usavršavanja
  • Edukacije, savetovanja i druge oblike ličnog razvoja i unapređenja karijere
  • Rad na lokaciji u širem centru grada

 Rok za konkurisanje: 27.12.2019.

    Vimport doo je zastupnik kompanije FOX Electronics, jednog od lidera u proizvodnji LCD i LED Televizora i malih kućnih aparata.

    Direktan link do oglasa