Konkurs je istekao.

Glavni knjigovođa

Aller aqua Balkan

Sečanj

30.11.2019.

Aller Aqua Balkan deo je danske kompanije Aller Aqua A/S (https://www.aller-aqua.com/) koja se bavi proizvodnjom hrane za uzgoj slatkovodne i morske ribe. Sa tradicijom dužom od 50 godina, fabrikama u Danskoj, Poljskoj, Nemačkoj, Egiptu, Kini, Zambiji i Srbiji i izvozom u preko 60 zemalja širom sveta, Aller Aqua spada u jednog od najvećih proizvođača hrane za ribu u Evropi.

U cilju formiranja tima u fabrici u Srbiji raspisujemo konkurs za poziciju:

Mesto rada: Sečanj

Opis posla:

  • Kontrola formalne ispravnosti ulaznih i izlaznih dokumenata kao i usklađenost sa važećom zakonskom regulativom
  • Knjiženje poslovnih promena u informacionom sistemu
  • Obračun poreza i podnošenje poreskih prijava
  • Obračun zaliha gotovih proizvoda i nedovršene proizvodnje
  • Izrada seta statutarnih finansijskih izveštaja (bilans stanja, bilans uspeha, izveštaj o tokovima gotovine, izveštaj o promenama na kapitalu, napomene uz finansijske izveštaje, statistički aneks)
  • Izrada izveštaja za potrebe menadžmenta kompanije

Potrebni uslovi:

  • Minimum 5 godina radnog iskustva na poslovima računovodstva, poželjno u proizvodnim delatnostima
  • Visoka ili viša stručna sprema ekonomskog usmerenja (VI ili VII stepen)
  • Poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa
  • Napredno poznavanje MS Office (akcenat na poznavanju Excel-a)
  • Srednji nivo poznavanja engleskog jezika

Svi zainteresovani svoje prijave mogu poslati 30.11.2019. godine elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti diskriminisani na bazi bilo kakvog ličnog svojstva.

    • Lozionicka 12, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110899303
    • Matični broj: 21399582

    Direktan link do oglasa