Konkurs je istekao.

Glavni knjigovođa

Ex ing B&P d.o.o.

Beograd

28.02.2018.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti, oglašava sledeće radno mesto:

GLAVNI KNJIGOVOĐA

1 izvršilac u Beogradu

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje poslovnih promena u glavnoj knjizi
  • Kontrola ispravnosti ulazne i izlazne knjigovodstvene dokumentacije sa svih aspekata
  • Knjiženje troškova, ulaznih računa, izlaznih računa, blagajne, dinarskih i deviznih izvoda, kompenzacija, asignacija…
  • Kontrola računske i suštinske ispravnosti dokumentacije pre knjiženja
  • Izrada svih poreskih prijava
  • Usaglašavanje analitičkih i sintetičkih knjigovodstvenih evidencija
  • Samostalno sastavljanje poreskih bilansa, obračuna PDV-a i ostalih poreza
  • Samostalna izrada godišnjih finansijskih izveštaja

Uslovi:

  • Diplomirani ekonomista - Visoka stručna sprema-ekonomski fakultet (poželjno)
  • Iskustvo u poslovima računovodstva - minimum 5 godina
  • Poznavanje zakonskih, računovodstvenih i poreskih propisa, kao i MRS/MSFI
  • Poznavanje rada na knjiženju na klasi 9
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (naročito Excel)
  • Sposobnost za timski rad, rad pod pritiskom
  • Preciznost, ažurnost i poštovanje rokova
  • Znanje engleskog jezika je prednost
  • Prethodno radno iskustvo u sektoru građevinarstva je prednost

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, rad u pozitivnom profesionalnom okruženju, redovna primanja, mogućnost profesionalnog usavršavanja i edukacije.

Zainteresovani kandidati treba da najkasnije do 28.02.2018. dostave svoju prijavu i biografiju(CV)elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Ex ing B&P d.o.o. Beograd

    Mi smo graditelji. Građevinarstvo je naša privilegija, a kvalitet je naša specifičnost. Duže od dve decenije EX ING B&P je jedno od najuspešnijih preduzeća na domaćem i regionalnom tržištu u oblasti građevinarstva. Brojni i raznovrsni objekti su rezultat našeg posvećenog rada.  Neprestano investiramo u proizvodnju i nove tehnologije jer znamo koliko je važno da budemo inovativni, a dosledni kvalitetu. Svi naši koraci vode ka jednom cilju – da ostanemo savremena kompanija koja može da odgovori…

    Direktan link do oglasa