Konkurs je istekao.

Glodač - bušač

Tim - Cop d.o.o.

Temerin, Ilandža 12

16.07.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

TIM-COP DOO TEMERIN, Ilandža 12, 21235 Temerin, zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos: GLODAČ-BUŠAČ

OPIS POSLOVA:

·         Obavlja jednostavne glodačke i bušačke poslove na izradi delova i sklopova

·         Proučava konstrukciono-tehnološku dokumentaciju radi pridržavanja propisanih zahteva kvaliteta i tolerancija oblika i mera

·         Potpuno poznaje karakteristike i tehnološke mogućnosti sredstava rada na kojima radi

·         Vodi računa o pravilnoj upotrebi sredstava rada/mašina, alata i pribora

·         Podnosi izveštaje rukovodiocu proizvodnje

·         Vrši stalno unapređenje sopstvenog rada

·         Ostvaruje saradnju sa drugim radnicima

USLOVI:

·         Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

·         Poželjna srednja stručna sprema – SSS mašinskog smera

·         Sklonost ka timskom radu

·         Istrajnost u poslu

·         Obavezno znanje rada na računaru

Nudimo Vam rad u timskom i dinamičnom okruženju.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor i testiranje

Prijave sa biografijom slati elektronskim putem sa naznakom za prijavu za posao i navođenjem za koje radno mesto se konkuriše ili putem pošte na adresu: TIM-COP DOO TEMERIN, Ilandža 12, 21235 Temerin.

Konkurs je istekao.

Tim - Cop d.o.o. Temerin

  • Ilandža 12, 21235 Temerin, Srbija
  • PIB: 100455006
  • Matični broj: 08413541

Direktan link do oglasa