Konkurs je istekao.

Google Adwords Manager

Infomedia

Beograd

23.10.2016.

ugovor puno radno vreme

Infomedia

Infomedia je preduzeće za informacione tehnologije koja se bavi razvojem i implementacijom specifičnih IT rešenja. Karakteriše nas atraktivno okruženje idealno za izgradnju uspješne profesionalne karijere. Nudimo odlične uslove rada, zanimljive projekte, dobru zaradu i kontinuiranu edukaciju u IT tehnologijama.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je

Beograd

Opis posla:

  • upravljanje AdWords kampanjama
  • kontinuirano testiranje i analiza kampanja
  • praćenje realizacije marketinških budžeta
  • izveštavanje o rezultatima AdWords kampanja

Šta očekujemo od tebe?

  • poznavanje rada u Google AdWordsu i Google Analyticsu
  • proaktivan rad na postojećim i novim rešenjima u okviru svog posla
  • da vladaš engleskim jezikom u komunikaciji
  • da si elokventna osoba koja ima dobre komunikacione i prezentacione veštine koje znaš da pokažeš u praksi
  • da si prilagodljiv/a i proaktivan/na u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
  • i na kraju, pozitivnu energiju i timski duh

Plus je:

  • ako imaš položen bilo koji Google Adwords Exam (fundamentals, search itd.)

Ako si se prepoznao/la u prethodno navedenom pa želiš da postaneš deo našeg uspešnog tima, preostaje ti još samo da se prijaviš elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 23.10.2016.

    Direktan link do oglasa