Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer - projektant

Invej a.d.

Beograd

09.10.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Prijatno radno okruženje i otvorena komunikacija karakterišu našu kompaniju. Ispunjavanjem profesionalnih i životnih ciljeva, verujemo da je svaki pojedinac motivisan da bude deo tima koji će svojim radom doprineti uspesima koje kao kompanija postižemo.

Opis posla:

  • Izrada projektne dokumentacije za objekte visokogradnje - faza konstrukcije na nivou idejnog rešenja konstrukcije i idejnog projekta konstrukcije, projekta za građevinsku dozvolu (PGD) i projekta za izvođenje (PZI)
  • Proračun konstrukcija za objekte u pripremi sa izradom specifikacija materijala, u cilju budžetiranja planiranih investicija
  • Procena stanja postojećih konstrukcija
  • Izrada projekata sanacije i rekonstrukcije, izrada specifikacija materijala
  • Praćenje tržišta, prikupljanje i kontrola ponuda za nabavku materijala, odnosno usluga (npr. geodetske usluge, podloge za geomehaniku, hidrogeološke podloge i sl.)
  • Projektantski nadzor nad izvođenjem objekata
  • Praćenje izrade i interna tehnička kontrola eksternih projekata konstrukcije
  • Priprema tenderske dokumentacije za nabavke materijala i usluga

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - Građevinski fakultet/diplomirani inženjer građevine
  • Posedovanje licence 310
  • Minimum 5 godina radnog iskustva u struci, na poslovima izrade idejnih i glavnih projekata, kao odgovorni projektant
  • Znanje engleskog jezika - nivo B
  • Znanje rada na računaru (MS Office, AutoCad, ArchiCad, Project Manager)
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa