Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer u operativi

ŽGP GP Beograd d.o.o.

Beograd, Smederevo, Gornji Milanovac

11.04.2020.

Preduzeće ŽGP GP "BEOGRAD" d.o.o. iz Beograda, je kompanija koja se više od pola veka bavi izvođenjem građevinskih radova u niskogradnji. Zbog povećanog obima posla, trenutno imamo potrebu za sledećim radnim profilom:

3 izvršioca

Opis posla:

  • Obavlja složene poslove i radne zadatke, vezane za izgradnju pojedinih objekata;
  • Proučava projektnu dokumentaciju (projekat organizacije i tehnologije izvođenja radova);
  • Organizuje izvođenje radova na važećim projektima, uz praćenje određenih podataka, merenja procesa rada na objektu, iskorišćenost kapaciteta i radne snage;
  • Vrši i druge poslove po nalogu rukovodioca i neposredno nadređenog lica.

Uslovi:

  • VII/1 stepen stručne spreme (diplomirani inženjer građevinarstva), završen smer za građevinske konstrukcije će se smatrati prednošću;
  • Licenca odgovornog izvođača radova (rešeno);
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Rok za konkurisanje: 11.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    ŽGP GP BEOGRAD

    Preduzeće postoji od 1947. godine. Bavi se izgradnjom mostova i tunela.

    Direktan link do oglasa