Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer

BS Investment Group

Beograd

30.08.2016.

Grupacija BS Investment Group je nastala od kompanije BS Gradnja koja je na tržištu Srbije prisutna od 2000. godine. Od osnivanja firme u Beogradu, glavna aktivnost BS Investment Group je investiranje u građevinarstvu, oslanjajući se prvenstveno na sopstvene investicije i prodaju. Pored investiranja u izgradnju stambenih i poslovnih objekata bavimo se inženjeringom i konsaltingom u oblasti građevinarstva.

BS Investment Group - Vaš siguran izbor!

Raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto u Beogradu:

Mesto rada: Beograd

Uslovi za kandidate:

  • Visoka stručna sprema - građevinski fakultet
  • Posedovanje licence za nadzor nad izvođenjem građevinskih radova
  • Poželjno posedovanje licence za projektovanje u građevinarstvu
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 5 godina na poslovima građevinskog inženjera
  • Poznavanje projektovanja i režima rada gradilišta
  • Poznavanje rada na "AutoCAD", "ArmCad", "Tower"
  • Poznavanje rada na računaru MS office paket (Word, Excel, Powerpoint), Internet
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Vožačka dozvola "B" kategorije
  • Radno mesto u Beogradu

Opis posla:

  • Organizacija rada izgradnje građevinskih objekata za potrebe Kompanije i nadzor nad izgradnjom
  • Praćenje i implementacija propisa o planiranju i izgradnji i ostale zakonske regulative, standarda i normativa u oblasti građevinarstva
  • Pribavljanje dokumenata od nadležnih organa neophodnih za izgradnju građevinskih objekata
  • Organizovanje, kontrola i nadgledanje rada izvršilaca građevinskih radova
  • Komunikacija i koordinacija sa eksternim izvođačima radova
  • Obavljanje ostalih aktivnosti iz domena svoje kvalifikacije po nalogu nadređenog lica

Lične sposobnosti kandidata:

  • Efikasno planiranje i organizacija rada
  • Sposobnost sistematičnog i brzog rešavanja problema
  • Orijentisanost ka cilju
  • Analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu
  • Savesnost u obavljanju poverenih poslova
  • Posvećenost i sklonost ka timskom radu
  • Proaktivnost, inicijativnost i kreativnost
  • Sklonost ka daljem stručnom usavršavanju
  • Timski rad i saradnja

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i ličnog profesionalnog razvoja
  • Dugoročna saradnja i rad u dinamičnom okruženju

Rok za konkurisanje: 30.08.2016.

    Konkurs je istekao.

    BS Gradnja Properties

    Grupacija BS Investment Group je nastala od kompanije BS Gradnja koja je na tržištu Srbije prisutna od 2000. godine. Od osnivanja firme u Beogradu, glavna aktivnost BS Investment Group je investiranje u građevinarstvu, oslanjajući se prvenstveno na sopstvene investicije i prodaju. Pored investiranja u izgradnju stambenih i poslovnih objekata bavimo se inženjeringom i konsaltingom u oblasti građevinarstva. BS Investment Group - Vaš siguran izbor!

    Direktan link do oglasa