Konkurs je istekao.

Građevinski tehničar - šef gradilišta

Termo tim d.o.o.

Beograd

05.02.2020.

"Termo Tim" d.o.o. Beograd, raspisuje konkurs za prijem građevinskog tehničara:

Građevinski tehničar - šef gradilišta

sa radnim iskustvom
1 izvršilac
Mesto rada: Beograd

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

  • završena građevinska ili arhitektonsko - tehnička srednja škola,
  • iskustvo na poslovima organizacije i praćenja izvođenja hidrotehničkih instalacija,
  • rad u struci minimum 2 godine.

OD VAS OČEKUJEMO:

  • odgovornost, stručnost, odlučnost, komunikativnost,
  • aktivno znanje rada na računaru (Excel, Word, AutoCad),
  • spremnost za timski rad,
  • spremnost za stalno usavršavanje,
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • poželjno znanje engleskog jezika.

KANDIDATIMA NUDIMO:

  • mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem i ambicijama,
  • mogućnost stručnog usavršavanja,
  • stalno zaposlenje i dugoročan angažman u kompaniji sa konstantnim razvojem
  • stimulativnu zaradu i nagrađivanje rezultata.

OPIS POSLOVA:

  • organizacija i praćenje izvođenja radova na hidrotehničkim instalacijama u svojstvu poslovođe ili šefa gradilišta,
  • razrada dokumentacije za izvođenje,
  • vođenje i koordinacija radnika na gradilištu,
  • sprovođenje mera bezbednosti i zdravlja na radu,
  • vođenje gradilišne dokumentacije

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem.
Odgovor ćemo poslati samo kandidatima koji ispunjavaju tražene uslove.

Rok za konkurisanje: 05.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Termo - tim d.o.o.

    • Jurija Gagarina 32a 11070, Beograd, Srbija
    • PIB: 103298924
    • Matični broj: 17541064

    Direktan link do oglasa