Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Firma R&W d.o.o. iz Subotice, raspisuje konkurs za radno mesto:

Građevinski tehničar

Subotica

OPIS POSLA

  • Organizuje radove, upravlja svojom operativom i vrši kontrolu obavljanja svih poslova na opštem održavanju objekata
  • Organizuje i aktivno učestvuje u kontroli objekata i elemenata istih i stara se o preventivnom i redovnom održavanju iste
  • Koordinira poslove održavanja nepokretnosti privrednog društva sa radom i aktivnostima drugih službi i odeljenja u smislu određivanja liste prioriteta, rokova izvršenja, opisom radova i troškovima
  • Organizuje i vrši kontrolu transporta roba
  • Vodi poslove popravki, prepravki i održavanja za treća lica, a prema sklopljenom ugovoru za pružanje usluga
  • Vrši interni nadzor prilikom, instalaterskih i investicionih radova na objektima u vlasništvu društva/povezanih lica
  • Učestvuje u procesu pribavljanja ponuda za izvođenje radova, popravki ili nabavku opreme/infrastrukutre objekata
  • Osposobljava i podučava novozaposlena lica iz svoje operative
  • Redovno nedeljno – na kraju nedelje - obaveštava Direktora društva o statusu izvršenih zadataka, problemima, nerešenim aktivnostima

Uslovi za kandidate:

  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti i poštovanje radne discipline
  • Poželjno radno iskustvo
  • Lične osobine: tačnost, angažovanost, posvećenost, spremnost za timski rad, komunikativnost, odlučnosti i samostalnost u radu, spremnost na usavršavanje
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Redovne mesečne isplate zarada
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Topli obrok u okvirima sedišta kompanije
  • Mogućnost usavršavanja i unapređenja

Rok za konkurisanje: 16.08.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.