Konkurs je istekao.

Grafičar - firmopisac

Elitas d.o.o. Beograd

Beograd

05.11.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Zbog povećanja obima posla tražimo dinamičnog, samoorganizovanog i visokomotivisanog kandidata za rad na radnom mestu:

Beograd

Opis posla:

  • izrada aplikacija za reklame na kateru (grafička priprema, puštanje i praćenje rada mašine, lepljenje)
  • štampa aplikacija (grafička priprema i štampanje)
  • lepljenje i reparacija aplikacija
  • sklapanje elemenata u gotove proizvode

Uslovi za rad na radnom mestu:

  • napredno korišćenje nekih od vektorskih programa: CorelDraw i/ili Adobe Illustrator
  • minimum 1 godina radnog iskustva u radu na kateru, lepljenju aplikacija od folije i štampi
  • aktivan vozač B kategorije
  • psiho-fizička sposobnost za rad
  • konkurs je otvoren i za kandidate sa invaliditetom, koji ne utiče na obavljanje ove vrste poslova

Beneficije:

  • rad u afirmisanoj kompaniji
  • pozitivna radna atmosfera
  • dinamičan i raznovrstan posao
  • stabilnost poslovanja i redovna zarada
  • mogućnost zarade po učinku i za dodatno zalaganje
  • topli obrok, naknada za rad na terenu, naknada za prevoz
  • rad 5 dana u nedelji
  • prekovremeni rad po potrebi, plaćen uvećano
  • obuka za rad obezbeđena

Odgovornosti:

  • realizacija posla u zadatom kvalitetu i rokovima
  • primena mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • ispunjavanje zahteva zakonskih i internih propisa i procedura
  • poštovanje i očuvanje ugleda poslodavca

Rok za konkurisanje: 05.11.2019.

    ELITAS d.o.o. se bavi kompletnim spoljašnjim i unutrašnjim reklamnim i informativnim opremanjem (brendiranjem) objekata, kao što su lanci benzinskih stanica, banaka, marketa i drugih. Dizajn, projektovanje, pribavljanje dozvola, proizvodnja, montaža, servis i održavanje svih vrsta reklama i informativnih oznaka su naša osnovna delatnost. Proizvodnja i montaža Led ekrana LCD ekrana i Digital signage - veliki formati i projekti po želji kupaca. Vecina naših aktivnosti odvija se u Srbiji, ali smo prisutni…

    Direktan link do oglasa