Konkurs je istekao.

Grafički dizajner - operater

Grafolik d.o.o.

Beograd

14.11.2018.

Širimo svoj tim!
Kuća štampa Grafolik
www.grafolik.rs,
je u potrazi za novim kandidatom koji će postati deo profesionalnog tima.

Konkurs je otvoren za poziciju

(grafička priprema i dizajn)
Radno mesto: Beograd

Opis posla i odgovornosti:

  • Priprema fajlova za ofset i digitalnu štampu - DTP operacije
  • Prijem i kontrola izlaznih fajlova za štampu
  • Montaža štamparskog tabaka
  • Grafičko dizajniranje svih vrsta promotivnih i reklamnih materijala, izrada i modifikacija idejnih rešenja, priprema za štampu
  • Održavanje profila firme
  • Komunikacija sa klijentima

Uslovi:

  • Dobro poznavanje pripreme za štampu, štamparskih tehnologija i doradnih procesa u grafičkoj industriji
  • Diploma visoke ili više strukovne škole ili fakulteta (oblast grafički dizajn)
  • Minimum tri godine radnog iskustva na poslovima grafičke pripreme i dizajna, poželjan rad i iskustvo u štampariji
  • Odlično poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, Indizajn), Corel-a, Microsoft Office programa
  • Poželjno poznavanje Kodak preps, WEB dizajn (HTML, CSS, WordPress)

Veštine:

  • Razvijena sposobnost za estetske procene, kreativnost u radu
  • Brzina, odgovornost, snalažljivost, komunikativnost, motivisanost
  • Sposobnost za samoorganizaciju rada i timski rad
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Profesionalno okruženje i rad
  • Rad u mladom i dinamičnom timu
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa

Ukoliko si zainteresovan i ispunjavaš navedene uslove pošalji nam dokument koji će nas ubediti da te pozovemo na razgovor (biografiju sa fotografijom, dosadašnji portfolio, "Prelomljen" dokument).

Rok za konkurisanje: 14.11.2018.

    • Vojvode Stepe 375, Beograd, Srbija
    • PIB: 100373161
    • Matični broj: 07521189

    Direktan link do oglasa