Konkurs je istekao.

Grafički dizajner

Elit 888 d.o.o.

Šimanovci

15.11.2019.

Preduzeće ELIT 888 d.o.o. sa sedištem u Šimanovcima, raspisuje konkurs za radno mesto:

Grafički dizajner

1 izvršilac, Šimanovci

Uslovi:

  • Radno iskustvo u struci minimum 2 godine
  • Poznavanje grafičkih programa - Corel Draw, Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop
  • Izražena kreativnost i disciplina u radu
  • Visok nivo motivacije i pozitivan pristup poslu
  • Poznavanje tehnologija štampe

Opis posla:

  • Grafički dizajn i osmišljavanje kreativnog koncepta
  • Dizajn reklamnog  materijala za potrebe klijenata
  • Dizajn i priprema materijala za društvene mreže
  • Analiza novih trendova i praćenje trendova
  • Prikupljanje ideja za nova dizajnerska rešenja
  • Komunikacija sa drugim sektorima vezano za rešavanje zadataka iz oblasti grafičkog dizajna
  • Priprema materijala za štampu

Nudimo:

  • Dinamičan, kreativan i interesantan posao
  • Redovna primanja
  • Plaćene putne troškove (gradska linija 711 Novi Beograd-Šimanovci)
  • Stimulacija na osnovu rezultata
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Više o našem radu se možete informisati na web prezentaciji www.elit.rs.

Ukoliko smatrate da smo mi prava kompanija za Vas i da možete svojim angažovanjem doprineti razvoju firme, molimo Vas da svoj CV sa obaveznim portfoliom pošaljete elektronskim putem.

 Rok za konkurisanje: 15.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    ELIT 888 doo

    • Krnješevačka 59, Šimanovci, Srbija
    • PIB: 111615081
    • Matični broj: 21510769

    Direktan link do oglasa