Konkurs je istekao.

Grafički dizajner

Maxlab

Novi Sad, Sremska Kamenica

Adrese mesta rada

  • Novi Sad, Vinska 38

29.07.2022.

Ako misliš da su ti ideje kreativne, voliš sjajnu radnu atmosferu i želiš da se pridružiš renomiranoj firmi ovaj posao je za tebe.

Opis posla:

  • Kreiranje i planiranje kampanja i oglasnih rešenja (Facebook, Instagram, Google itd)
  • Dizajniranje ambalaže i pakovanja
  • Pripremanje materijala za štampu
  • Kreiranje rešenja za flajere i štampani promo materijal
  • Obrada fotografija

Uslovi:

  • Odlično poznavanje Adobe CS paketa
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u ispunjavanju poslovnih zadataka

Lične osobine:

  • Kreativnost
  • Energičnost, pozitivnost
  • Sposobnost individualnog rada, kao i rada u timu

Nudimo:

  • Obezbeđen prevoz do posla
  • Puno radno vreme
  • Mogućnost obuke
  • Sjajnu radnu atmosferu
  • Jubilarne nagrade za lojalnost
  • Bonuse
  • Prijatno okruženje

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume konkursa, molimo Vas da svoj CV i po mogućnosti portfolio pošaljete (ili link) elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Radujemo se što ćeš ti biti deo velike Maxlab porodice.

    Konkurs je istekao.

    Maxlab

    MAXLAB je firma koja se bavi proizvodnjom proizvoda na bazi srebra, zlata i lekovitog bilja, dijetetskih proizvoda. Naš cilj je unapređenje zdravlja i kvaliteta života, primenom prirodnih dodataka ishrani. Bavimo se istraživanjem na polju praktične primene lekovitog bilja, koloidnog srebra i zlata i njihovog sinergičkog delovanja na zdravlje. Osmišljavamo nove proizvode sa osvrtom na sastojke lekovitog bilja i tradicionalnu medicinu, jer bogatstvo koje nam priroda nudi je od neprocenjive vrednosti.

    Direktan link do oglasa