Konkurs je istekao.

Grafički dizajner

Mobilland exlusive d.o.o.

Novi Sad

25.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Uslovi:

  • Radno iskustvo u struci minimum 2 godine
  • Odlično poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje tehnologija štampe
  • Dobre pretraživačke sposobnosti
  • Visok nivo motivacije i izražena kreativnost
  • Poželjno iskustvo u kreiranju i vođenju promotivne kampanje na Facebook i Instagram društvenoj mreži

Opis posla:

  • Priprema materijala za štampu
  • Rad na digitalnoj mašini za štampu
  • Sređivanje fotografija proizvoda
  • Kreiranje vizuelno dopadljivih i modernih grafičkih rešenja
  • Izrada newlettera, brošura, banera, reklamnog materijala
  • Dizajn i priprema materijala za društvene mreže i marketing
  • Analiza novih trendova i praćenje trendova

Nudimo:

  • Dinamičan, kreativan i interesantan posao
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost za napredovanje
  • Redovna primanja

Ukoliko smatrate da smo mi prava kompanija za vas i da možete svojim angažovanjem doprineti razvoju firme, molimo Vas da svoj CV sa obaveznim portfolijom pošaljete elektronskim putem. Biće kontaktirani samo kandidati koji udju u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    MOBILLAND EXCLUSIVE D.O.O.

    Firma Mobilland Exclusive d.o.o. se bavi prodajom opreme za mobilne telefone koja raspolaže širokim asortimanom ekskluzivne robe. U sklopu firme imamo osam maloprodajnih objekata koji se nalaze u Beogradu, Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu kao i veleprodaju koja se nalazi u Drinskoj 5 u Novom Sadu. Ono što nas izdvaja u odnosu na konkurenciju je web katalog i online platforma za prodaju i kreiranje personalizovanih unikatnih maski za mobilne telefone.

    Direktan link do oglasa