Konkurs je istekao.

HR Asistent

Staff Builder International

Beograd

08.01.2020.

Licenciranoj agenciji za posredovanje u zapošljavanju u inostranstvu, "Staff Builder International", usled povećanja obima posla, potreban je:

HR Asistent

Beograd

Opis posla:

  • Aktivno učešće u procesu organizacije i sprovođenja procesa regrutacije i selekcije
  • Upravljanje bazom biografija potencijalnih kandidata
  • Predselekcija pristiglih biografija i predlog užeg kruga kandidata
  • Kontaktiranje kandidata, zakazivanje odgovarajućih termina za razgovore i vođenje precizne evidencije istih
  • Vođenje administracije u procesu regrutacije i selekcije u cilju održavanja baze podataka i praćenja toka procesa
  • Obaveštavanje kandidata o rezultatima konkursa
  • Vođenje evidencije o prisustvu kandidata tokom jezičke obuke
  • Podrška u procesu integracije kandidata nakon odlaska na zaposlenje u inostranstvu
  • Praćenje trendova i davanje predloga za unapređenje HR procesa

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, društvenog usmerenja
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima regrutacije i profesionalne selekcije
  • Spremnost za timski rad
  • Komunikativnost, odgovornost i analitičnost
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Znanje nemačkog jezika je prednost
  • Poželjno posedovanje licence za rad u zapošljavanju

Nudimo:

  • Rad u kompaniji sa dinamičnim razvojem
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Pozitivno radno okruženje
  • Konkurentnu zaradu

Rok za konkurisanje: 08.01.2020.

    "Staff Builder International" je nemačka kompanija koja posluje u oblasti medicine. Usled rastućeg interesovanja medicinskih radnika sa Balkana za sigurnim poslom i životom u Nemačkoj, kompanija već duži niz godina pomaže u integraciji zainteresovanog medicinskog kadra. Sve usluge su besplatne za tražioce posla, a višegodišnje iskustvo u procesu migracije čini nas odličnim partnerima koji Vam mogu pomoći u ovom procesu. Kompanija poseduje važeću licencu Ministarstva za rad za posredovanje…

    Direktan link do oglasa