Konkurs je istekao.

River Star je licencirana agencija za posredovanje u zapošljavanju.

Naša specijalnost je pronalaženje adekvatnog posla shodno profilu kandidata na rečnim turističkim brodovima u EU, kao i u hotelima širom republike Srbije.

Usled povećanja obima posla, potreban nam je:

HR asistent

Mesto rada: Smederevo ili rad od kuće

Zaduženja i odgovornosti:

  • Sprovođenje postupaka i pronalaženje kandidata za različite pozicije pri zapošljavanju na rečnim turističkim brodovima u EU
  • Predselekcija, telefonski i lični intervjui sa kandidatima
  • Upravljanje bazom kandidata, uz redovno izveštavanje
  • Informisanje kandidata o uslovima rada i života na brodu
  • Pružanje podrške kandidatima u procesu sakupljanja potrebne dokumentacije za dobijanje radnog ugovora од strane kompanije
  • Konstantna komunikacija sa kandidatima vezano za pružanje svih potrebnih informacija oko zapošljavanja, organizovanja intervju sesija i sl.

Uslovi:

  • Minimum VII stepen stručne spreme
  • Položen ispit za rad u zapošljavanju
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Organizovanost i preciznost u radu
  • Odgovornost i izražene komunikacione sposobnosti

Nudimo:

  • Prijatnu radnu/timsku atmosferu
  • Kancelarijski rad od 9 do 17h
  • Povremeni terenski rad koji uključuje i putovanja u Srbiji ali nekada i u inostranstvu
  • Mogućnost napredovanja

Očekujemo vaše prijave do 23.10.2018.

Pošaljite svoj CV kao i motivaciono pismo (prednost) ukoliko sebe vidite u ovom poslu.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor, odmah nakon završetka konkursa.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 5.00
  • Broj glasova: 1

o uslovima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 4.00

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.