Konkurs je istekao.

HR asistent

River Star

Smederevo ili rad od kuće

23.10.2018.

River Star je licencirana agencija za posredovanje u zapošljavanju.

Naša specijalnost je pronalaženje adekvatnog posla shodno profilu kandidata na rečnim turističkim brodovima u EU, kao i u hotelima širom republike Srbije.

Usled povećanja obima posla, potreban nam je:

HR asistent

Mesto rada: Smederevo ili rad od kuće

Zaduženja i odgovornosti:

  • Sprovođenje postupaka i pronalaženje kandidata za različite pozicije pri zapošljavanju na rečnim turističkim brodovima u EU
  • Predselekcija, telefonski i lični intervjui sa kandidatima
  • Upravljanje bazom kandidata, uz redovno izveštavanje
  • Informisanje kandidata o uslovima rada i života na brodu
  • Pružanje podrške kandidatima u procesu sakupljanja potrebne dokumentacije za dobijanje radnog ugovora од strane kompanije
  • Konstantna komunikacija sa kandidatima vezano za pružanje svih potrebnih informacija oko zapošljavanja, organizovanja intervju sesija i sl.

Uslovi:

  • Minimum VII stepen stručne spreme
  • Položen ispit za rad u zapošljavanju
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Organizovanost i preciznost u radu
  • Odgovornost i izražene komunikacione sposobnosti

Nudimo:

  • Prijatnu radnu/timsku atmosferu
  • Kancelarijski rad od 9 do 17h
  • Povremeni terenski rad koji uključuje i putovanja u Srbiji ali nekada i u inostranstvu
  • Mogućnost napredovanja

Očekujemo vaše prijave do 23.10.2018.

Pošaljite svoj CV kao i motivaciono pismo (prednost) ukoliko sebe vidite u ovom poslu.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor, odmah nakon završetka konkursa.

    Konkurs je istekao.

    Bojan Petronijevič PR Agencija za konsalting River Star

    • Karađorđeva 12, Smederevo, Srbija
    • PIB: 109063218
    • Matični broj: 63896438

    Direktan link do oglasa