Konkurs je istekao.

HR asszisztens

Monster Magyarország Kft.

Beograd

02.09.2017.

ugovor puno radno vreme

Az immáron tizenegy éves múltra visszatekintő, 42 országban jelenlévő, Magyarországon piacvezető energiaital gyártója – a HELL ENERGY Magyarország Kft. - munkatársat keres,

Toborzási és

pozícióba

Feladatok:

  • Külföldi projektek koordinálása
  • Álláshirdetések megfogalmazása és feladása a helyi, munkaerőpiaci sajátosságok figyelembevételével
  • Megjelenések ellenőrzése, koordinálása
  • Beérkező jelentkezők előszűrése, interjúztatása, jelöltek értesítése
  • Releváns szakiskolák, szakképzési centrumok, munkaügyi központok, foglalkoztatási hivatalok felkeresése a munkaerőigény biztosítása céljából
  • Plakátok, szórólapok készítésében történő aktív részvétel,
  • Az elkészült szóróanyagok kihelyezése, kihelyezéssel kapcsolatos adminisztratív ügyintézés
  • Közreműködés a munkajogviszony létesítéséhez szükséges dokumentumok beszerzésében, hivatali ügyintézésben
  • Összefoglalók, döntéselőkészítést segítő anyagok összeállítása, a HR osztály munkájának támogatása

Elvárások:

  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvismeret
  • Társalgási szintű, aktív használatban lévő szerb nyelvtudás
  • Toborzó és/vagy HR-es munkakörökben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Felsőfokú (preferáltan közgazdasági) végzettség
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Pontosság és precizitás, kreatív, proaktív személyiség
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi toborzásban szerzett munkatapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Tárgyalási szintű szerb nyelvismeret
  • EU kék kártya
  • Saját személyautó és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, 2 éves, határozott idejű munkaszerződés
  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek nemzetközi szinten
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Lendületes, dinamikus csapat
  • Igényes, inspiráló, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Београд, Belgrád, Szerbia

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Info: www.hellenergy.hu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?