Konkurs je istekao.

HR direktor

MG Group HR Sevices d.o.o.

Begaljica (Beograd)

12.05.2021.

MG Group kadrovske usluge d.o.o. za svog klijenta, lidera u pekarskoj industriji, traži zainteresovane kandidate za poziciju: HR Direktor

Lokacija rada: Begaljica

Opis posla:

  • Planiranje, organizacija, rukovođenje i kontrola rada tima i procesa odeljenja ljudskih resursa
  • Planiranje dugoročne strategije razvoja ljudskih resursa i zapošljavanja
  • Analiza radnih mesta, izrada opisa poslova, donošenje sistematizacije
  • Organizacija, nadgledanje i aktivno učestvovanje u procesu regrutacije i selekcije zaposlenih u skladu sa planom zapošljavanja
  • Usklađivanje rada društva sa zakonima i propisima, koji regulišu radne odnose
  • Pružanje validnih i pravovremenih informacija u vezi sa poslovnom politikom Društva i procedurama rada, zaradom i beneficijama, mogućnostima napredovanja i ostalim pitanjima od značaja za zaposlene
  • Planiranje i izrada pravilnika, procedura i uputstava iz oblasti ljudskih resursa
  • Saradnja sa rukovodiocima odeljenja po svim pitanjima relevantnim za ljudske resurse
  • Posredovanje između rukovodstva i zaposlenih u rešavanju različitih pitanja i problema u vezi sa radom i međuljudskim odnosima
  • Planiranje, kreiranje, analiza i unapređenje sistema nagrađivanja zaposlenih
  • Unapređenje produktivnosti, efikasnosti, uspešnosti, motivacije, posvećenosti, lojalnosti i zadovoljstva zaposlenih
  • Planiranje i organizacija obrazovanja, stručnog usavršavanja i obuka zaposlenih
  • Nadzor nad radom svih zaposlenih
  • Praćenje realizacije planiranog (ugovorenog) radnog vremena i predlaganje mera i aktivnosti za poboljšanje efikasnosti
  • Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima rada organizacione jedinice i davanje predloga za unapredjenje
  • Praćenje radnih procesa i izveštavanje pretpostavljenog o bilo kakvoj nepravilnosti u okviru društva
  • Obezbeđivanje poštovanja kompanijskih pravila i procedura, kao i zakonskih propisa
  • Sprovođenje standarda propisanih sistemom upravljanja kvalitetom, mera BZR i PPZ

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Minimum 2 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Izražene komunikacione i pregovaračke veštine
  • Izražene organizacione sposobnosti
  • Izražene analitičke sposobnosti
  • Spremnost za rad u timu
  • Znanje rada na računaru (Microsoft Office-napredni nivo)

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavu sa biografijom možete proslediti elektronskim putem.

Za više informacija pozvati na kontakt telefon.

    Kompanija MG Group je posvećen i pouzdan partner onima koji žele da izgrade karijeru.Osobe koje traže posao zaista mogu da računaju na nas: naši klijenti su velike međunarodne kompanije, kao i mala i srednja preduzeća. Kompanija MG Groupima na stotine aktuelnih poslova, kao i dobro pripremljene stručnjake koji pomažu onima koji žele da se razvijaju.Kompanija MG Group može da vam pomogne u potrazi za poslom iz brojnih oblasti:Industrija/građevinska, auto, prehrambena itd.- Energetika- Bankarstvo-…

    Direktan link do oglasa