Konkurs je istekao.

Adecco

U ime klijenta, ugledne internacinalne proizvodne kompanije, Adecco traži visoko motivisane i odgovorne kandidate za sledeću poziciju sa sedištem u Subotici:

Head of Project Management

Potrebne kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Iskustvo u rukovodenju timom
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na racunaru (MS Office paket)

Opis zaduženja:

  • Postavljanje ciljeva i izrada planova razvoja
  • Uvođenje novih i praćenje i unapređenje postojećih procesa
  • Usavršavanje postojećih proizvoda i razvoj novih (usluga)
  • Koordinacija resursa u realizaciji projekata
  • Ostvarivanje neophodnih uslova za rad odeljenja
  • Delegiranje zadataka
  • Motivisanje i razvoj tima
  • Optimizacija proizvoda
  • Formiranje tima za razvoj novih proizvoda (usluga)
  • Izveštavanje menadžmenta
  • Supervizija i uvođenje u posao novih kadrova
  • Obavljanje i drugih poslova u svom domenu rada, po nalogu neposrednog rukovodioca

Profil kandidata:

  • Samoinicijativan i odgovoran sa jakim komunikativnim i organizacionim sposobnostima
  • Energicnost i usmerenost na postizanje zadatih ciljeva
  • Proaktivnost i timski duh
  • Fleksibilnost i sposobnost brzog prilagodavanja promenama
  • Izgradene organizacione,prezentacione i analiticke veštine
  • Sposobnost razumevanja potreba klijenata i sposobnost kreiranja dugotrajnih odnosa sa klijentima

Naš klijent nudi izuzetne radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju, uz mogućnost kontinuiranog razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština

Ukoliko želite da se prijavite za ovu poziciju, pošaljite biografiju i motivaciono pismo najkasnije do

15.06.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

ADECCO OUTSOURCING d.o.o.
Vladimira Popovića 40, 11070 Beograd
www.adecco.com   www.adecco.rs

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.