Konkurs je istekao.

Higijeničar / Higijeničarka

Eson Professional Cleaning d.o.o.

Beograd

28.02.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Eson Professional Cleaning d.o.o. je priznat na tržištu čišćenja poslovnih i stambenih zgrada kao i kancelarijskih prostora:

  • Čišćenje nakon završenih građevinskih radova
  • Održavanje higijene u javnim prostorima poslovnih zgrada i kancelarijama
  • Održavanje higijene u javnim prostorima stambenih zgrada
  • Spoljno čišćenje

Zbog proširenja poslovanja, naša firma ima potrebu za radnicima u službi čišćenja objekata, na teritoriji Beograda.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Opis poslova radnog mesta:

  • Održavanje čistoće unutar objekta kao i spoljno održavanje

Uslovi i odgovornosti:

  • Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova održavanja higijene
  • Briga i pravilno rukovanje sredstvima za rad
  • Diskretnost u radu
  • Da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak kao i da nije ranije osuđivan
  • Spremnost za timski rad

Kandidatima nudimo:

  • Siguran posao
  • Stimulativna primanja i rad u podsticajnom okruženju
  • Profesionalnu radnu uniformu i sredstva za rad

Rok za konkurisanje: 28.02.2018.

    Konkurs je istekao.

    Eson Professional Cleaning

    Eson Professional Cleaning d.o.o je firma koja se bavi pružanjem usluga čišćenja i održavanja higijene. Ovim poslom bavimo se preko 20 godina.

    Direktan link do oglasa