Konkurs je istekao.

Higijeničar/ka

Restoran Mali Vrabac

Beograd

23.11.2019.

Restoranu Mali Vrabac je potrebna je osoba za održavanje higijene u prostorijama restorana.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Opis zaduženja:

  • Čišćenje i održavanje restorana, održavanje bašte ispred restorana

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Pedantnost i urednost
  • Posvećenost poslu
  • Sposobnost za individualni i timski rad

Radno vreme:

  • Prva smena: od 06h do 14h

Kontakt telefon:

Rok za konkurisanje: 23.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Le Petit Piaf d.o.o.

    • Skadarska 34, Beograd, Srbija
    • PIB: 107617168
    • Matični broj: 20837292

    Direktan link do oglasa