Konkurs je istekao.

Host-Operater/Operaterka

Grand Slot d.o.o.

Beograd

08.06.2019.

35.000,00 - 50.000,00 RSD ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Grand Slot Club je firma koja poverenje svojih igrača i zaposlenih gradi dugi niz godina. U okviru Grand Slot-a, postoji osam klubova koji funkcionišu po istom principu rada. Objekti Grand Slot Club-a čuveni su po svojoj reputaciji i sa ponosom nose slogan "Klubovi od poverenja". U svakom od njih, već godinama se gradi siguran i proveren tim ljudi, koji rade na pružanju vrhunskog kvaliteta usluge i zabave. Kao zaposleni, pored ozbiljne zarade, prijatne radne atmosfere i skladnih međuljudskih odnosa u kolektivu, od nas možete očekivati i priliku za napredovanjem, raznovrsne obuke i usavršavanja vezana za poslove kazina, u zavisnosti od toga na kojoj poziciji želite da radite.

Potreban nam je:

Lokacija: Beograd

Opis zaduženja:

Host-Operater/Operaterka Grand Slot-a je zadužen/zadužena za rad na slot aparatima i elektronskom ruletu kao i za srdačno gostoprimstvo i prijatnu atmosferu u našim klubovima

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost i ljubaznost

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Stabilan poslovno finansijski status
  • Odlična zarada

Ako ste ambiciozni, želite da se usavršavate i da napredujete, pozicija host-operatera pruža odličnu osnovu za to HR team Grand Slot Club-a organizuje kasting na koji će biti pozvani kandidati koji su odabrani na osnovu svojih prijava.

Kandidati stiču pravo da prolaze plan i program obuke za usavršavanje i napredovanje.

U slučaju da ste spremni da dostižete svoje ambicije, Grand Slot Club vam pruža mogućnost da se u tome i dokažete!

Ako ste ambiciozni, kreativni, energični i spremni da preuzmete inicijativu, Grand Slot Club predstavlja pravi izbor za vas.

Iskoristite priliku da postanete deo našeg uspešnog tima!

Okvirna plata: 35.000,00 - 50.000,00 RSD

Rok za konkurisanje: 08.06.2019.

    Grand Slot je premium brend koji pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu održavanja igara na sreću na 18 lokacija. Objekti Grand Slot Club-a čuveni su po svojoj reputaciji i sa ponosom nose slogan “Klubovi od poverenja”! www.grandslotclub.rs

    Direktan link do oglasa