Konkurs je istekao.

IT administrator

Jela Jagodina d.o.o.

Jagodina

17.03.2021.

„JELA JAGODINA“ d.o.o. Jagodina raspisuje konkurs za poziciju: IT administrator

Uslovi za prijavu:

  • poznavanje hardvera i računarskih mreža;
  • poznavanje operativnog sistema Microsoft Windows (XP, Win 7, Win 10);
  • poznavanje Access i SQL baza podataka;
  • poznavanje programskih paketa MS Office i Open Office;
  • aktivno znanje engleskog jezika;
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

Opis posla:

  • održavanje računara i računarske mreže,
  • održavanje mreže sistema za nadzor objekata,
  • održavanje ostalih tehničkih sistema,
  • administracija web servera i web prezentacije,
  • održavanje štampača i nabavka potrošnog materijala.

Ukoliko ste samoinicijativna, dosledna i lojalna osoba sa izraženom potrebom za konstantnim učenjem i usavršavanjem, nudimo mogućnost razvoja karijere u profesionalnom i dinamičnom okruženju.

Svi zainteresovani kandidati svoju prijavu i CV (sa fotografijom) mogu poslati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Adresa, Jagodina, Srbija
    • PIB: 102062235
    • Matični broj: 17442007

    Direktan link do oglasa