Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Kompanija TEHNOUNION EXIM d.o.o., sa sedištem u Sremskoj Kamenici,

raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji:

IT PODRŠKA & ADMINISTRACIJA

Sremska Kamenica

Opis posla:

  • Samostalno organizovanje i rad u cilju održavanja sistema, razvoja web prodaje i marketinga
  • Administracija korisničkog softvera win10/win7
  • Podrška za office paket i ERP softver u upotrebi (AB Soft)
  • Administracija c-panel, active directory
  • Udaljena podrška korisnicima
  • Rad na uvođenju, unapređenju i administraciji DMS I WHM softverskih rešenja
  • Ažuriranje online shopa-postavka materijala, šifriranje robe, priprema fotografija i opisa
  • Kreiranje i upravljanje sadržajima u okviru web platformi i društvenih medija
  • Osmišljavanje, optimizacija i implementiranje e-mail i drugih kampanja
  • Planiranje,upravljanje i izvršavanje SEO optimizacije
  • Aktivno učešće u unapređenju identiteta brenda i organizaciji promotivnih događaja

Uslovi koje treba da ispuni kandidat:

  • Radno iskustvo od minimum 5 godina na poslovima održavanja i administracije IT sistema, korisničkih softvera win7/10, office, c-panel...
  • Poznavanje mrežne organizacije, bezbednosnih rešenja, VPN
  • Poželjno znanje iz oblasti online poslovanja i internet marketinga i rada u Adobe Photoshop programskom paketu
  • Engleski jezik

Kandidatima nudimo:

  • Dugoročan angažman – radni odnos na neodređeno vreme
  • Stimulativan finansijski paket: fiksni LD + varijabilni LD + bonusi

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV). Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije.

Rok za konkurisanje: 20.06.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Tehnounion - Exim d.o.o.

TEHNOUNION je firma usko specijalizovana za spoljnu i unutrašnju trgovinu elektromaterijalom u oblasti niskog napona, srednjeg napona i instalacionog materijala. Distributer elektroinstalacionog materijala i opreme renomiranih svetskih proizvođača: SCHNEIDER ELECTRIC, SIEMENS, LEGRAND, SOCOMEC, OBO BETTERMANN I ISKRA. TEHNOUNION je osnovan 1992. godine i do sada smo ostvarili uspešnu saradnju sa 3.170 malih i velikih firmi u Srbiji i Crnoj Gori. 25 zaposlenih elektroinžinjera, ekonomista,…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.