Konkurs je istekao.

Imlek a.d.

AD IMLEK je najveća kompanija domaće mlekarske industrije koju karakterišu dugogodišnja tradicija, najnovije tehnologije i standardi kvaliteta na svetskom nivou. Procesom privatizacije, kompanija je postala strateški partner SALFORD-a, čime je obezbeđen pristup tehnološkim inovacijama i dugoročnim investicijama u cilju održavanja liderske pozicije na tržištu i povećanja produktivnosti.

Bez obzira da li je reč o mleku, sirevima, jogurtima, namazima, AD IMLEK je postavio najviše kriterijume kvaliteta. Zahvaljujući tome, zaštitni znak i simbol našeg kvaliteta i pouzdanosti - prepoznatljiva kravica, našla je svoje mesto na skoro svakoj trpezi u našoj zemlji.

  AD IMLEK raspisuje konkurs za sledeću poziciju u sektoru marketinga:

  BRAND EXECUTIVE (SIREVI)

(1 IZVRŠILAC)

Opis posla:

  • Operativno učestvuje u sprovođenju definisanog plana u okviru sektora marketinga, vezano za odgovarajući brend
  • Prati kretanje tržišta i aktivnost konkurencije
  • Operativno sprovodi marketinške strategije za odgovarajuće proizvode (sireve) kroz koje će biti ostvareni ciljevi prodaje
  • Sprovodi marketinške kampanje za brend
  • Prati, analizira i procenjuje uspešnost datih proizvoda u cilju podrške u procesu generisanja ideja za nove proizvode i poboljšanje postojećih proizvoda

Potrebne kvalifikacije:

  • Dve godine iskustva na sličnim poslovima
  • Diploma fakulteta društvenog usmerenja
  • Veštine komunikacije i timskog rada
  • Organizovanost, sistematičnost
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)
  • Rad pod pritiskom

Ukoliko ste ambiciozni, vredni, željni da učite i napredujete i postanete deo našeg tima, pošaljite svoju prijavu u roku od dve nedelje od dana postavljanja oglasa (do 10  decembra 2008. godine), navodeći tačan naziv pozicije za koju aplicirate, radnu biografiju i fotografiju na adresu:

AD IMLEK  (Za konkurs)

Batajnički drum 14km, 11080 Zemun, Beograd

Ili putem e-maila: {mail}

Napomena: samo kandidati koji uđu u najuži izbor biće kontaktirani. Sve informacije o Vama će se smatrati za poverljive. Molimo da nas ne kontaktirate telefonski, jer nismo u mogućnosti da putem telefona dajemo dodatne informacije.

www.imlek.co.yu

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.