Konkurs je istekao.

Industrijski električar

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG

Rinteln (Germany)

01.09.2017.

Adresa: Rintelner Straße 4, 31737 Rinteln
Web: http://www.depping.de

Mi smo tvrtka s dugogodišnjim iskustvom u kadrovskoj izvedbi usluga uključujući razne obuke i razvojne mogućnosti te podršku svojim klijentima u području privremenog ili trajnog zapošljavanja. Imamo do 250 kvalificiranih radnika uglavnom zaposlenih u industrijskim područjima - petrokemijske industrije, farmaceutske industrije, automobilske industriji,metalne industrije i u poslovima za izgradnju fasadnih sistema.

Nakon uspješnog prvog kruga zapošljavanja industrijskih električara, ukazala nam se potreba za novim radnim mjestima, te ovim putem tražimo motivirane osobe s obrazovanjem elektrotehničkog smjera za rad u Njemačkoj, spremne za rad u dinamičnoj atmosferi koje su orijentirane prema našim partnerima. Naš glavni pokretač razvoja su ljudi – njihova predanost poslu, motiviranost i spremnost na prilagodbu i to je ono na čemu temeljimo vlastiti napredak i projekte. Raditi u firmi Depping GmbH znači raditi u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju u kojem su zadovoljstvo i angažiranost djelatnika najvažnije odrednice poslovne strategije.

Potreban nam je

Industrijski električar (m/ž)

Opis posla

  • uspostaviti prespajanja-raspodjele i kontrole postrojenja
  • električne instalacije strojeva i njihovih komponenata
  • ugradnja, raspodjela i ožičenje niskonaponske mreže
  • montaža, demontaža terenskih i sklopnih uređaja
  • polaganje kablova i priprema za priključak
  • ugradnja razvodnih ormara
  • uspostaviti priključke kablova i priključne košuljice za veće presjeke (konektiranje)
  • testiranje el. komponenti i cjelokupnog sustava na funkcionalnosti
  • montaža rasvjete i puštanje u pogon
  • opće postavke instalacija kao u privatnim objektima i zgradama

Uvjeti

  • stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
  • potrebne godine iskustva: 1
  • obavezno poznavanje njemačkog jezika
  • vozačka dozvola: B
  • vještine: Word, Excel, Internet

Što nudimo

  • doprinosi socijalnog i mirovinskog osiguranja
  • redovita primanja i korektna isplata prema IGZ-tarifi, obuhvaća stimulativni rast plaće
  • plaćeni dopust i božićnica
  • dodatak za prehranu radnika 5 EUR/sat
  • bruto satnica 13,50 EUR
  • naknada troškova prijevoza do mjesta rada
  • organizirani smještaj poslodavca
  • preuzimanje svih dodatnih zdravstvenih pregleda
  • daljnje certificiranje i kvalificiranje radnika
  • visoko kvalitetna zaštitna odjeća

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ako se vidite u istom svjetlu i mislite da imate ono što je potrebno da biste se pridružili našem timu, rado nas kontaktirajte!

Rok za konkurisanje: 01.09.2017.

    Direktan link do oglasa