Konkurs je istekao.

Industrijski inženjer

Clover Serbia d.o.o.

Petrovaradin

09.11.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Clover Serbia d.o.o, kao deo Clover Technologies Group, vodeći je reproizvođač toner kertridža za laserske štampače. Sa širokim asortimanom proizvoda i rešenjima prilagođenim kupcima, uspeli smo tokom godina da održimo uspešan i zdrav razvoj, koji se nastavlja zahvaljujući pre svega zalaganju naših kreativnih, posvećenih i motivisanih zaposlenih.

Usled povećanja obima poslovanja, tražimo izvršioce za radnu poziciju:

Opis posla:

  • Izrađuje i ažurira tehničku dokumentaciju
  • Optimizuje i unapređuje proces rada upotrebom lean metoda
  • Izrađuje layout sa rasporedom proizvodne opreme
  • Obavlja posao konsultanta prilikom određivanja potrebnih specifikacija i karakteristika alata, mašina i uređaja za potrebe proizvodnje i distribucije
  • Pruža tehničku podršku za sektore proizvodnje, distribucije i magacina
  • Implementira i projektuje proizvodni sistem za nove i postojeće proizvode na osnovu dokumentacije iz sektora istraživanja i razvoja
  • Prati funkcionisanje opreme u proizvodnji i predlaže konstruktivna rešenja za poboljšanje iste
  • Obezbeđuje funkcionalnu i tehničku ispravnost postrojenja za proizvodnju i distribuciju
  • Ažurno vodi dosije mašina i postrojenja sa aspekta njihovog održavanja
  • Aktivno učestvuje u otklanjanju kvarova

Uslovi:

  • VI-VII stepen stručne spreme tehničkog usmerenja (mašinstvo, elektrotehnika, mehatronika, industrijsko inženjerstvo)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • Poznavanje rada u AutoCad-u i/ili Solid Works-u
  • Analitičko razmišljanje i timski rad
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje tehnološko – tehničkih zahteva proizvodnje
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Poznavanje lean / kaizen metoda

Rok za konkurisanje: 09.11.2018.

    Kompanija Clover Serbia deo je Clover Technologies grupe, koja je svetski lider u vertikalno integrisanim, kompletnim ekološkim rešenjima. Kompanija u Srbiji posluje od 2006. godine i bavi se reproizvodnjom toner kertridža za laserske štampače. Od samog početka naše poslovanje zasnovano je na veoma visokim švajcarskim standardima kvaliteta, što je poslužilo kao sjajna osnova za kontinuiran rast i razvoj. Počevši sa svega 25 zaposlenih, Clover Serbia je danas najveća fabrika ove vrste u Evropi i…

    Direktan link do oglasa