Konkurs je istekao.

Intermediate CRM Developer

Qualysoft Informatics d.o.o.

Rad od kuće

23.04.2021.

ugovor puno radno vreme

A Qualysoft cégcsoportot 1999-ben alapították Bécsben. Mint független informatikai tanácsadó és szolgáltató cég, támogatjuk nemzetközi ügyfeleinket, rugalmas és innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokkal. Fő hangsúly a pénzügyi és energiaszolgáltatókra, az ipari cégekre, a média és telekommunikációs vállalatokra tevődik. Jelenleg hét európai országban vagyunk jelen, szakmai érdemeink és folyamatos növekedésünk több mint 500 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. Csapatainknak nyitott, dinamikus, nemzetközi környezetet biztosítunk, és nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlődés támogatására. Több mint két évtizede töretlen sikerünk két kulcsfontosságú tényezője a piac igényeire való innovatív válaszunk és az ügyfeleink elvárásainak átlagon felüli rugalmas kezelése. Ügyfeleink helyzetének elemzése során testreszabott IT-megoldásokat fejlesztünk. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

Intermediate CRM Fejlesztő

CRM (Customer Relationship Management): Stratégiai és napi Operatív tevékenységeket támogató munkaeszköz.

Ma már több, mint ügyfélkapcsolat-menedzsment:

  • Ügyfél megismerése külső-belső adatforrásokból (360°)
  • Üzleti folyamatok kezelése (pl. Sales: Opportunity Management)
  • Marketing Kommunikáció
  • Ügyfél elégedettség mérés
  • Projekt menedzsment
  • Termék támogatás
  • Stb.

Az ügyfelek üzleti igényeinek megvalósítása az IT területen belül, Microsoft technológiákkal:

  • Ennek fő gerincét képezi a CRM rendszer (MS Dynamics Customer Engagement)
    • Adattáblák – Kapcsolatok tervezése, megvalósítása
    • Rendszer testreszabás
  • Kiegészítő funkciók
    • Valós idejű üzleti logikák implementálása (NoCode, LowCode technológiákkal)

Általános feladatok:

  • Ügyféllel, technikai témában történő kommunikáció, támogatás
  • Dokumentáció (Specifikáció, Kézikönyv, Becslés, stb.)
  • Ajánlatadás technikai oldalról történő támogatása
  • Implementációs feladatok
  • Tanácsadó/fejlesztő kollégák technikai támogatása
  • Oktatás
  • Riporting
  • Testing
  • Presenting (Új technológiák, AI, Új CRM Modulok, CRM Modul változások, stb.)

Szakmai elvárások:

  • Komplex rendszerszemlélet
  • Architekturális szemlélet
  • Robbanékony tanulási potenciál
  • Kiemelkedő kommunikációs/előadói/oktatási készség
  • Proaktivitás
  • Heterogén munkafolyamatok priorizálása, menedzselése
  • Angol nyelv ismerete
  • Adatmodellezés, Adattárház ismeretek
  • Ügyfékkapcsolati vagy ERP rendszer implementálásában releváns szakmai tapasztalat (3 év)
  • Programozói ismeretek: C#, HTML, JavaScript/TypeScript (magabiztos tapasztalat)
  • Felhő alapú technológiák ismerete (Microsoft Azure preferált)
  • Source Control rendszerek ismerete: TFS, Git
  • Relációs adatbázisok ismerete (Microsoft SQL Server preferált)

Szakmai előnyök:

  • Microsoft technológiák ismerete (Customer Engagement, Power BI, Flow, SharePoint, Power Apps)
  • Programozói ismeretek: React, Angular

Milyen eszközöket, rendszereket fog használni / használhat:

  • Microsoft Dynamics Customer Engagement (CRM)
  • Microsoft Power Platform
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Visual Studio

Akikkel szorosan együttműködik:

  • Fejlesztőkkel
  • Üzemeltetéssel
  • CRM tanácsadókkal

IT rendszert használó ügyfelekkel

Angol és szerb/horvát nyelvtudását használhatja írásban szóban, de főképp magyar projekteken fog dolgozni.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Stabil, vállalati háttér
  • Igényes munkakörnyezet, hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Támogató csapat
  • Korrekt bérezés

Várjuk jelentkezését

    Qualysoft je holding kompanija čija je delatnost pružanje usluga i obezbeđivanje efektnih i efikasnih rešenja u IT domenu. Kompanija se veoma dinamično razvija i poseduje značajne reference na međunarodnom informatičkom tržištu. Od svog osnivanja 1999. godine Qualysoft svojim klijentima obezbeđuje usluge i rešenja koja značajno doprinose konkurentnosti klijenata na domaćem, evropskom i svetskom tržištu. Qualysoft Holding ima svoje kompanije ćerke u Austriji, Mađarskoj, Nemačkoj i Srbiji, a planira…

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?